Mora P 2240 AW - Plynový sporák
Kód: 740955Detailní popis produktu
Plynový sporák Mora P 2240 AW v bílém provedení energeticky spadá do úsporné třídy A a jeho užitný objem činí 70 litrů, takže najde uplatnění v menších či středně velkých rodinách. Plynová trouba osazená pojistkou STOP GAS Vám zajistí pocit bezpečí. Také plynové hořáky varné desky jsou vybaveny pojistkou STOP GAS, která automaticky zastaví přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku. Všechny sporáky značky Mora jsou opatřeny novými bezpečnými chladnými dvířky. Ve spodní části sporáku je sklopný úložný prostor, do kterého snadno uložíte plechy či jiné nádobí.
-Extra velký objem:
Extra velký objem
Moře prostoru
Hravě připravíte hostinu pro celou rodinu. Pečená krůta nebo 3 různé chody pečené najednou na několika plechách. V troubě s objemem 70 litrů se vždycky najde místo pro všechno, co máte rádi.

Litinové mřížky PRO GRIDS:
Litinové mřížky PRO GRIDS
Silná, stabilní a odolná podpora
Masivní a elegantní litinové mřížky ProGrids jsou extrémně stabilní a odolné i při nejvyšších teplotách. Přináší do vaší kuchyně vynikající stabilitu, dlouhou životnost a uživatelsky přívětivý design. Možnost mytí i v myčce nádobí.

Praktický úložný prostor:
Praktický úložný prostor
Pro veškeré kuchyňské náčiní
Obzvláště velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení většího hrnců, pekáčů nebo kuchyňského náčiní – s tímto pohodlným úložným řešením máte vše, co potřebujete, po ruce.

počet skel ve dvířkách:
vedení v troubě:
hluboký plech:
plynová trouba s pojistkou STOP GAS:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8590371077753 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka: | 59,4 cm |
| materiál vařidlové mřížky: | smaltovaná ocel |
| osvětlení trouby: | Osvětlení trouby - Ne |
| počet plynových hořáků: | 4 |
| počet vařidlových mřížek: | 2 |
| příklop sporáku: | ne |
| Šířka (cm): | 50 cm |
| typ odkládacího prostoru: | sklopná dvířka |
| Váha netto: | 32,9 kg |
| vedení v troubě: | prolisy |
| Výška: | 85 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


