Mora OV 686 GB - komínový odsavač Mora Autorizovaný prodejce
Kód: 740823Detailní popis produktu
Komínový odsavač Mora OV 686 GB v elegantním černém provedením s dotykovým ovládáním, 3 výkonovými rychlostmi odstraní dokonale nejen mastnotu, ale i pachy. Jedinečné kovové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost. Inovativní perimetrický odsávací systém přesměruje odsávání vzduchu z centrální části do vnějších rohů odsavače par. Tento přístup nepřetěžuje motor, optimalizuje spotřebu energie, snižuje hluk a odsávání vzduchu je podstatně účinnější. Díky zkosené přední části budete mít dostatek prostoru pro vaření, takže se nemusíte obávat, že narazíte hlavou na hranu. LED osvětlení perfektně osvítí varnou plochu, takže budete mít dokonalý přehled nad připravovaným pokrmem. S maximálním výkonem 608 m3/h a hlučností 63 dB bude neocenitelným pomocníkem ve Vaší domácnosti. Digestoř lze použít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, stačí dokoupit uhlíkové filtry. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Potěší Vás i možnost mýt kovové tukové filtry v myčce a tím udržovat odsavač v perfektním stavu bez zbytečné námahy.
-dotykové ovládání:
šířka 60 cm:
extra tichý chod:
typ ovládání:
Typ osvětlení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové/Ostrůvkové |
|---|---|
| EAN: | 8590371077715 |
| Barva: | černá |
| barva komínu: | černá |
| barva těla odsavače: | černá |
| celkový výkon osvětlení: | 3 w |
| Hloubka: | 335 mm |
| Hlučnost: | 63 |
| Jmenovitý příkon: | 183 W |
| materiál: | lakovaná ocel / sklo / lakovaný plech |
| Materiál odsavače/komínu: | lakovaná ocel a sklo / lakovaný plech |
| materiál tukového filtru: | omyvatelný hliníkový s polyuretanovou pěnou |
| Maximální hlučnost: | 63 dB |
| Maximální výkon odtahu: | 608 m3/h |
| maximální výkon recirkulace: | 374 m3/h |
| počet světel: | 1 |
| počet výkonnostních stupňů: | 3 |
| průměr odtahu: | 150 mm |
| Roční spotřeba el. energie: | 59,2 kWh/rok |
| Šířka (cm): | 60 |
| Energetická třída: | B |
| typ instalace: | Volně stojící, na stěnu |
| typ odsavače: | Vertikální |
| Typ osvětlení: | LED |
| typ ovládání: | Dotykové |
| Váha netto: | 12,5 kg |
| Výška: | 37,5 cm |
| výška komínu: | 575/705 mm |
| výška těla odsavače: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


