Mora OP 540 X - Odsavač par – vhodný i do panelových domů Mora Autorizovaný prodejce
Kód: 733547Detailní popis produktu
Podvěsný odsavač MORA OP 540 X v šířce 50 cm v nerezovém provedení je určen pro instalaci pod skříňku, ale může být nainstalován i bez ní. Díky 6 odtahům přes zeď a možnosti recirkulace je ideálním řešením do panelákových kuchyní. 3 rychlostní tlačítkové ovládání s výkonem až 175 m3 / h a hlučností 63 dB spolehlivě odstraní nepříjemné pachy a mastnotu. LED osvětlení je samozřejmostí. Odsavač je vybaven přední skleněnou náběhovou lištou, která pomáhá zadržet páru. Hliníkové filtry proti mastnotě můžete mýt v myčce a při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.
-LED osvětlení:
LED osvětlení
Dokonalý přehled nad vaším vařením
LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o vašem vaření, na celou plochu pod odsavačem vždy komfortně uvidíte a můžete tak vařit v pohodě i za šera a navíc s maximální úsporou.

typ ovládání:
7 odtahů:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvěsné |
|---|---|
| EAN: | 3838782183911 |
| Barva: | nerez |
| barva těla odsavače: | nerez |
| celkový výkon osvětlení: | 4 W |
| Hloubka: | 485 mm |
| Hlučnost: | 63 |
| Jmenovitý příkon: | 89 W |
| materiál: | nerezová ocel |
| Materiál odsavače/komínu: | nerezová ocel |
| materiál tukového filtru: | Omyvatelný hliníkový |
| Maximální hlučnost: | 63 dB(A) |
| Maximální výkon odtahu: | 175 m³/h |
| počet světel: | 1 |
| počet výkonnostních stupňů: | 3 |
| průměr odtahu: | 120 mm |
| Roční spotřeba el. energie: | 41 kWh/rok |
| Šířka (cm): | 50 |
| Energetická třída: | C |
| typ instalace: | Volně stojící, na stěnu |
| typ odsavače: | Podstavný |
| typ ovládání: | Mechanické |
| Váha netto: | 5,5 kg |
| výška těla odsavače: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


