Mora OK 643 X - Komínový odsavač
Kód: 733420Detailní popis produktu
Komínový odsavač MORA OK 643 X šíře 60 cm v nerez provedení nabízí výkon 395 m3/h. 3 rychlostní stupně výkonu nastavíte jednoduše pomocí tlačítek. Díky Led osvětlení skvěle uvidíte na přípravu jídla, která se tak stane příjemnou záležitostí s dobrým osvětlením a čistým svěžím ovzduším bez páry, vlhkosti a mastnoty. Digestoř disponuje omyvatelnými filtry proti mastnotám a lze jej použít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, stačí dokoupit uhlíkové filtry. Samozřejmostí je i zpětná klapka.
-LED osvětlení:
LED osvětlení
Dokonalý přehled nad vaším vařením
LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o vašem vaření, na celou plochu pod odsavačem vždy komfortně uvidíte a můžete tak vařit v pohodě i za šera a navíc s maximální úsporou.

šířka 60 cm:
typ ovládání:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 3838782180392 |
| Barva: | nerez |
| barva komínu: | nerez |
| barva těla odsavače: | nerez |
| celkový výkon osvětlení: | 6 W |
| Hloubka: | 450 mm |
| Jmenovitý příkon: | 90 W |
| materiál: | nerezová ocel |
| Materiál odsavače/komínu: | nerezová ocel |
| materiál tukového filtru: | Omyvatelný hliníkový |
| Maximální hlučnost: | 68 dB(A) |
| Maximální výkon odtahu: | 395 m³/h |
| maximální výkon recirkulace: | 123 m³/h |
| počet světel: | 2 |
| počet výkonnostních stupňů: | 3 |
| průměr odtahu: | 150 mm |
| Roční spotřeba el. energie: | 57,1 kWh/rok |
| Šířka (cm): | 598 mm |
| typ instalace: | Volně stojící, na stěnu |
| typ odsavače: | Komínový |
| typ ovládání: | Mechanické |
| Váha netto: | 6,7 kg |
| výška komínu: | 560/861 mm |
| výška těla odsavače: | 197 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


