Mora E 2250 AW - Elektrický sporák
Kód: 741308Detailní popis produktu
Elektrický sporák E 2240 AW v bílém provedení s litinovými plotnami a klasickou troubou energeticky spadá do úsporné třídy A a jeho užitný objem činí 68 litrů, takže najde uplatnění i ve velkých rodinách. Kromě klasického pečení horní a dolní těleso má trouba i speciální program na čištění trouby ECO CLEAN, který Vám zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí a Vašim nákladům na čistící prostředky. Uvnitř se nachází praktické osvětlení, tudíž budete mít po celou dobu pečení dokonalý přehled o připravovaném pokrmu. Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte příslušenství, nádobí nebo pečicí formy.
-Dokonalý přehled o pečení:
Dokonalý přehled o pečení
Vidíte, co se děje uvnitř
Občas vám to nedá a chtěli byste zjistit, jak se jídlu v troubě daří? Otevírat dvířka se ale nevyplácí, protože tak unikne mnoho tepla a nějaký čas trvá, než se trouba znovu vyhřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby MORA vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže můžete nakouknout dovnitř, kdykoli se vám zlíbí.

ECO CLEAN:
ECO CLEAN
Parní čištění pro odstranění většího znečištění
Pokud po pečení zůstalo v troubě silnější znečištění, pára s ním rychle zatočí. Stačí, když do rozehřáté trouby vložíte hned po přípravě pokrmu plech s vodou a zapnete čisticí program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a jakmile trouba vychladne, snadno je setřete hadříkem.

Praktický úložný prostor:
Praktický úložný prostor
Pro veškeré kuchyňské náčiní
Obzvláště velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení většího hrnců, pekáčů nebo kuchyňského náčiní – s tímto pohodlným úložným řešením máte vše, co potřebujete, po ruce.

horní a dolní topné těleso:
horní topné těleso:
dolní topné těleso:
elektrický gril - malý:
elektrický gril:
eletrický gril s ventilátorem:
kruhové těleso s ventilátorem:
horní těleso s ventilátorem:
ohřev talířů:
rychlý předehřev trouby:
rozmrazování:
Čištění párou - EcoClean:
tlumené dovírání dvířek:
počet skel ve dvířkách:
vedení v troubě:
hluboký plech:
elektrický gril s ventilátorem:
horní a dolní těleso s ventilátorem:
připojovací napětí 230V:
šířka 60 cm:
jemné, pomalé a rovnoměrné pečení:
program pro mražená a hotová jídla:
program pro horkovzdušné fritování bez tuku:
program Pizza 275 C:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8590371078118 |
| Barva: | bílá |
| Časový displej: | ne |
| dětský zámek: | ne |
| elektrický gril: | ne |
| elektrický gril - malý: | ne |
| elektrický gril s ventilátorem: | ne |
| eletrický gril s ventilátorem: | ne |
| Gril: | ne |
| Hloubka: | 59,4 cm |
| horní a dolní těleso s ventilátorem: | ne |
| horní těleso s ventilátorem: | ne |
| jemné, pomalé a rovnoměrné pečení: | ne |
| Jmenovitý příkon: | 7,7 kw |
| kruhové těleso s ventilátorem: | ne |
| možnost dokoupení příklopu sporáku: | ne |
| možnost dokoupit příklop sporáku: | ne |
| odkládací prostor - zásuvka: | ne |
| ohřev talířů: | ne |
| osvětlení trouby: | Osvětlení trouby - Ano |
| plynové pojistky STOP GAS: | ne |
| plynový termostat: | ne |
| počet varných zón: | 4 |
| program Pizza 275 C: | ne |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku: | ne |
| program pro mražená a hotová jídla: | ne |
| připojovací napětí 230V: | ne |
| rozmrazování: | ne |
| rychlý předehřev trouby: | ne |
| Šířka (cm): | 50 cm |
| šířka 60 cm: | ne |
| tlumené dovírání dvířek: | ne |
| typ odkládacího prostoru: | sklopná dvířka |
| Váha netto: | 36,3 kg |
| vedení v troubě: | prolisy |
| Výška: | 85 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


