Mora C 2231 AW - Elektrický sporák
Kód: 740932Detailní popis produktu
Elektrický sporák Mora C 2231 AW v bílém provedení se sklokeramickou deskou se 3 zónami a multifunkční troubou překvapí úspornou energetickou třídou A a objemem trouby 68 l. Kromě klasického pečení má trouba i speciální program na čištění trouby ECO CLEAN, který Vám zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí a Vašim nákladům na čistící prostředky. Uvnitř se nachází praktické osvětlení, takže budete mít po celou dobu pečení dokonalý přehled o připravovaném pokrmu. Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte příslušenství v podobě roštu a mělkého plechu. Tento model je vhodný na chaty či kamkoli, kde není dostatečné elektrické napětí a je třeba mít sporák s omezeným chodem.
-Dokonalý přehled o pečení:
Dokonalý přehled o pečení
Vidíte, co se děje uvnitř
Občas vám to nedá a chtěli byste zjistit, jak se jídlu v troubě daří? Otevírat dvířka se ale nevyplácí, protože tak unikne mnoho tepla a nějaký čas trvá, než se trouba znovu vyhřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby MORA vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže můžete nakouknout dovnitř, kdykoli se vám zlíbí.

ECO CLEAN:
ECO CLEAN
Parní čištění pro odstranění většího znečištění
Pokud po pečení zůstalo v troubě silnější znečištění, pára s ním rychle zatočí. Stačí, když do rozehřáté trouby vložíte hned po přípravě pokrmu plech s vodou a zapnete čisticí program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a jakmile trouba vychladne, snadno je setřete hadříkem.

Sklokeramická varná deska:
Sklokeramická varná deska
Hi-Light varné zóny
Sklokeramická varná deska s Hi-Light zónami je navrženy pro snadné používaní a vynikající výsledky vaření. Deska dle modelu nabízí dvojité nebo oválné varné zóny, díky kterým můžete zónu přizpůsobit velikosti varné nádoby. Díky funkci ukazatel zbytkového tepla využijete zbytkové teplo pro úsporu energie. Časovač a dotykové ovládání zajišťují úplnou kontrolu nad vařením a zároveň poskytují maximální bezpečnost.

Praktický úložný prostor:
Praktický úložný prostor
Pro veškeré kuchyňské náčiní
Obzvláště velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení většího hrnců, pekáčů nebo kuchyňského náčiní – s tímto pohodlným úložným řešením máte vše, co potřebujete, po ruce.

horní a dolní topné těleso:
horní topné těleso:
dolní topné těleso:
elektrický gril - malý:
elektrický gril:
eletrický gril s ventilátorem:
dolní a kruhové těleso s ventilátorem:
kruhové těleso s ventilátorem:
horní těleso s ventilátorem:
dolní těleso s ventilátorem:
ohřev talířů:
rychlý předehřev trouby:
rozmrazování:
Čištění párou - EcoClean:
tlumené dovírání dvířek:
počet skel ve dvířkách:
vedení v troubě:
hluboký plech:
elektrický gril s ventilátorem:
horní a dolní těleso s ventilátorem:
připojovací napětí 230V:
šířka 60 cm:
jemné, pomalé a rovnoměrné pečení:
program pro mražená a hotová jídla:
program pro horkovzdušné fritování bez tuku:
program Pizza 275 C:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8590371077654 |
| Barva: | bílá |
| Časový displej: | ne |
| dolní a kruhové těleso s ventilátorem: | ne |
| dolní těleso s ventilátorem: | ne |
| elektrický gril: | ne |
| elektrický gril - malý: | ne |
| elektrický gril s ventilátorem: | ne |
| eletrický gril s ventilátorem: | ne |
| Gril: | ne |
| Hloubka: | 59,4 cm |
| horní a dolní těleso s ventilátorem: | ne |
| horní těleso s ventilátorem: | ne |
| jemné, pomalé a rovnoměrné pečení: | ne |
| Jmenovitý příkon: | 3,68 kW |
| kruhové těleso s ventilátorem: | ne |
| litinové plotýnky: | ne |
| možnost dokoupení příklopu sporáku: | ne |
| možnost dokoupit příklop sporáku: | ne |
| odkládací prostor - zásuvka: | ne |
| ohřev talířů: | ne |
| osvětlení trouby: | Osvětlení trouby - Ano |
| plynové pojistky STOP GAS: | ne |
| plynový termostat: | ne |
| počet varných zón: | 3 |
| program Pizza 275 C: | ne |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku: | ne |
| program pro mražená a hotová jídla: | ne |
| rozmrazování: | ne |
| rychlý předehřev trouby: | ne |
| Šířka (cm): | 50 cm |
| šířka 60 cm: | ne |
| tlumené dovírání dvířek: | ne |
| typ odkládacího prostoru: | sklopná dvířka |
| Váha netto: | 37 kg |
| vedení v troubě: | prolisy |
| Výška: | 85 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Mora patří mezi tradiční české výrobce domácích spotřebičů s dlouhou historií a silným postavením na trhu. Je známá svou spolehlivostí, jednoduchostí a důrazem na praktické využití v každodenním životě.
Spotřebiče Mora jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají osvědčenou kvalitu, snadné ovládání a dlouhou životnost. Značka se zaměřuje především na vaření a pečení, kde nabízí funkční řešení za dostupnou cenu.
Mora představuje spojení tradice, funkčnosti a poctivého řemesla, které ocení široké spektrum domácností.


