Gorenje Vestavná mraznička FNCI517E41WF G400
Kód: 000000000020015605Detailní popis produktu
E (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
Technologie AdaptTech
Přizpůsobí se rytmu vaší domácnosti
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.
ConvertTotal
Jedním dotykem z mrazničky na chladničku
Potřebujete mrazit nebo raději chladit? Díky funkci ConvertTotal můžete snadno změnit teplotu v rozsahu od -24 °C do +8 °C a proměnit mrazák na chladničku. Získáte tak svobodu přizpůsobit úložný prostor podle aktuálních potřeb a vždy mít dostatek místa na čerstvé i zmrazené potraviny.
ConnectLife
Přehled o vaší ledničce přímo v mobilu
Zjednodušte si život a získejte možnost ovládat a kontrolovat svou chladničku a mrazničku prostřednictvím aplikace ve svém mobilním zařízení. Vzdálené ovládání, mobilní upozornění a poprodejní podpora jsou funkce, které vám umožní spravovat veškerý provoz chladničky a mrazničky rychleji a pohodlněji, ať jste kdekoli.
Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou ve srovnání s běžnými kompresory tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie. Lépe a rychleji se přizpůsobují změnám teploty uvnitř chladničky, například při otevření dveří, což znamená menší výkyvy teploty a lepší podmínky pro skladování potravin.
Elektronické ovládání
Přesná regulace teploty chlazení a mrazu
Elektronické ovládání umožňuje přesné nastavení a stálou kontrolu zvolené teploty chlazení nebo mrazení, nezávisle na teplotě okolí, a to jediným dotykem.
NoFrost
Už žádné únavné odmrazování
Cirkulace chladného vzduchu odvádí vlhkost z mrazničky, takže se netvoří námraza ani led na stěnách. Není potřeba ruční odmrazování a celý prostor lze využít naplno. Potraviny se k sobě nelepí a zůstávají čisté, přehledné a snadno dostupné.
MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.
FastFreeze
Rychlé zmrazení
Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se v nich zachovala většina minerálních látek. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota v mrazicím prostoru se vrátí na původní nastavení.
Režim EcoMode
Úspory bez přemýšlení
Po zvolení funkce EcoMode se spotřebič přepne do úspornějšího režimu, kdy není potřeba plný výkon, například během delší nepřítomnosti. Nemusíte řešit, jakou teplotu nastavit. Stačí zapnout EcoMode a chladnička nebo mraznička se samy přizpůsobí úspornému provozu. Ušetříte energii a potraviny zůstanou v bezpečí.
Alarm
Zvukové upozornění pro klid na duši
Nemusíte si dělat starosti s otevřenými dvířky chladničky nebo nečekanými změnami teploty. Funkce Alarm vás zvukovým signálem upozorní, pokud zůstanou dvířka příliš dlouho otevřená nebo pokud teplota uvnitř příliš stoupne.
Posuvné pojezdy
Snadné otevírání, bezpečné zavírání
Posuvné pojezdy a panty propojují dvířka spotřebiče s nábytkovým čelem a umožňují jejich plynulý společný pohyb při otevírání. Ideální řešení pro snadnou instalaci a spolehlivý provoz.
SuperSilent
Nízká hlučnost
Chladnička pracuje na hladině hluku, která je tak tichá jako šepot mezi dvěma lidmi. Tento tichý provoz je výsledkem vynikající izolace a inovativních řešení chladicího systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 66 kg |
| EAN: | 3838782955433 |
| AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém: | Ano |
| Art.nb.: | 20015605 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 70 kg |
| Celkový objem: | 235 l |
| Display: | LED display |
| Druh spotřebiče: | Skříňové mrazničky |
| EAN kód: | 3838782955433 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce paměti v případě výpadku napájení: | Ne |
| Hloubka: | 545.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 585 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 545 mm |
| Hmotnost: | 66.0 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Indikátor zvýšené teploty v mrazničce: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 12 kg |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 66 kg |
| No frost: | NoFrost |
| Objem mrazáku: | 235 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 244 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Pant dveří: | Pojezdy |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Položení spotřebiče při přepravě: | Je možné |
| Prostor pro mrazení: | 5 zásuvek, 2 shelves |
| příkon: | 210 W |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 10 h |
| Skleněné police v mrazničce: | 1 ks |
| Šířka (cm): | 540.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 585 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Vestavný integrovaný |
| Typ oddelení: | Přihrádka s proměnlivou teplotou |
| Typ základny: | 2 nastavitelné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Výška: | 1772.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1878 mm |
| Výška spotřebiče: | 1772 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


