Gorenje Vestavná Mikrovlnná trouba BM235G1SYB SIMPLICITY
Kód: 000000000000741150Detailní popis produktu
Čištění AquaClean
Automatické čištění bez čisticích prostředků
Vnitřek trouby lze jednoduše vyčistit díky AquaClean funkci. Do skleněného hrnku, odolnému vůči vysokým teplotám nalijte vodu z vodovodu, vložíte do trouby a aktivujete program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Na konci programu troubu jednoduše očistěte vlhkým hadříkem.

Automatické programy
Když nevíte jak na to
Automatické programy usnadní vaření některých druhů potravin, jako je popcorn, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí si vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky upraví výkon a dobu vaření.

Dětský zámek ChildLock
Bezpečnosť na prvním místě
Troubu lze jednoduše uzamknout, aby se zabránilo nechtěnému použití.

Gril
Snadno k dokonalé kůrce
Nyní můžete svá oblíbená jídla snadno zapéct pro vytvoření dokonalé kůrky. V kombinaci s mikrovlnami lze gril použít také pro extra rychlé vaření. Po první polovině procesu vaření vás trouba upozorní, abyste jídlo otočili pro rovnoměrnější vaření a dokonalý křupavý zážitek.

InoxTerior
Interiér z nerezové oceli pro skvělý výkon
Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, která přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln ve vnitřním prostoru trouby a usnadňuje čištění.

Mikrovlny a gril
Mikrovlny v spojení s grilem
Spojte výhody mikrovln a grilu a zažijte zcela nové dimenze vaření. Budete ohromeni rychlejším vařením menších kousků masa, pizzy a dalších pokrmů, které je třeba uvařit zároveň jim vytvořit křupavou kůrku.

Bezpečnostní spínač
Vždy dokonale bezpečné
Bezpečnostní spínač zajišťuje naprosto bezpečné používání mikrovlnné trouby. Automaticky zastaví průběh programu, pokud během provozu otevřete dvířka.

Inteligentní displej
Pokročilý LED displej
Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Odpočítávací časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a která funkce je nastavena.

Časovač
Odpočítávání času
Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavení doby provozu – až 95 minut v závislosti na modelu. Časovač jasně zobrazuje čas zbývající do konce procesu vaření.

Dotykové ovládání
Jednoduché a snadné ovládání
Díky moderní senzorové technologii nabízí mikrovlnná trouba čisté a jednoduché dotykové ovládání. Dokonale hladká ovládací plocha poskytuje elegantní vzhled a usnadňuje čištění trouby.

Otočný talíř
Rovnoměrně uvařené nebo ohřáté jídlo
Jídlo uvařeno nebo ohřáto k dokonalosti, bez jakýchkoli studených míst. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo, které připravujete.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 3838782648267 |
| AquaClean funkce: | Ano |
| Art.nb.: | 741150 |
| AUTO menu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Brutto hmotnost: | 19.9 kg |
| Časový display: | Ano |
| dětská pojistka: | Zámek ovládacího panelu |
| Druh spotřebiče: | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Druh topného tělesa: | Quartzové topné těleso |
| EAN kód: | 3838782648267 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce odmrazování dle času nebo váhy: | Odmrazování dle váhy |
| Funkce Smart display: | Ano |
| Grilovací rošt: | Vysoký |
| Hloubka: | 368.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 442 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 368 mm |
| Hloubka vnitřního prostoru: | 334 mm |
| Hmotnost: | 18.0 kg |
| Kombinovaný ohřev: | Mikrovlnný ohřev + gril |
| LogicalChoice: | Ano |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Materiál vnitřního prostoru: | Nerezová ocel |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 566 mm |
| Maximální výška otvoru pro zabudování: | 380 mm |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 400 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 365 mm |
| Netto hmotnost: | 18 kg |
| Objem trouby: | 23 l |
| Otočný talíř: | Otočný skleněný talíř |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Počet kombinací gril + mikrovlnný ohřev: | 3 |
| Počet programů pro grilování: | 1 |
| Počet přednastavených programů: | 9 |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| průměr otočného talíře: | 315 mm |
| Přednastavené programy: | Ne |
| SmartControl - chytré ovládání: | Ne |
| Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: | 1 W |
| Šířka (cm): | 592.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 657 mm |
| Šířka: | 592 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 566 mm |
| Šířka vnitřního prostoru: | 348 mm |
| Technologie výroby mikrovln: | Standardní technologie (HTV) |
| Typ mikrovlnní distribuce: | Otoční talíř |
| Úroveň hluku (max.): | 58 dB(A) |
| Víceúrovňové vaření: | Ne |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Výška: | 390.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 462 mm |
| Výška spotřebiče: | 390 mm |
| Výška vnitřního prostoru: | 213 mm |
| Způsob otevírání dveří: | Otevírání dveří tlačítkem |
| Způsob ovládání: | Dotykové ovládání |
| Zvukový signál: | Ano, bez možnosti vypnutí |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


