Gorenje Vestavná Mikrovlnná trouba BM201AG1BG G600
Kód: 000000000000738290Detailní popis produktu
Dětský zámek ChildLock
Bezpečnosť na prvním místě
Troubu lze jednoduše uzamknout, aby se zabránilo nechtěnému použití.

Časovač
Odpočítávání času
Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavení doby provozu – až 95 minut v závislosti na modelu. Časovač jasně zobrazuje čas zbývající do konce procesu vaření.

Čištění AquaClean
Automatické čištění bez čisticích prostředků
Vnitřek trouby lze jednoduše vyčistit díky AquaClean funkci. Do skleněného hrnku, odolnému vůči vysokým teplotám nalijte vodu z vodovodu, vložíte do trouby a aktivujete program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Na konci programu troubu jednoduše očistěte vlhkým hadříkem.

Automatické programy
Když nevíte jak na to
Automatické programy usnadní vaření některých druhů potravin, jako je popcorn, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí si vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky upraví výkon a dobu vaření.

Gril
Snadno k dokonalé kůrce
Nyní můžete svá oblíbená jídla snadno zapéct pro vytvoření dokonalé kůrky. V kombinaci s mikrovlnami lze gril použít také pro extra rychlé vaření. Po první polovině procesu vaření vás trouba upozorní, abyste jídlo otočili pro rovnoměrnější vaření a dokonalý křupavý zážitek.

InoxTerior
Interiér z nerezové oceli pro skvělý výkon
Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, která přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln ve vnitřním prostoru trouby a usnadňuje čištění.

Mikrovlny a gril
Mikrovlny v spojení s grilem
Spojte výhody mikrovln a grilu a zažijte zcela nové dimenze vaření. Budete ohromeni rychlejším vařením menších kousků masa, pizzy a dalších pokrmů, které je třeba uvařit zároveň jim vytvořit křupavou kůrku.

Bezpečnostní spínač
Vždy dokonale bezpečné
Bezpečnostní spínač zajišťuje naprosto bezpečné používání mikrovlnné trouby. Automaticky zastaví průběh programu, pokud během provozu otevřete dvířka.

Inteligentní displej
Pokročilý LED displej
Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Odpočítávací časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a která funkce je nastavena.

SmartStart
Nepostradatelné rychlé zahřátí
Umožňuje rychlý ohřev jídla aktivovaný jediným dotykem. Dalším stisknutím snadno prodloužíte čas o 30 sekund. Funkce SmartStart se osvědčí zvláště tehdy, když se nemůžete dočkat svého teplého jídla.

Nastavní zvuku
Vypněte hlasitost
Mikrovlnná trouba umožňuje nastavit hlasitost akustických signálů. Když potřebujete ticho, např. zatímco vaše dítě spí, můžete stále používat mikrovlnnou troubu, aniž byste byli rušeni zvukem; jednoduše vypněte akustické signály a zapněte je později.

StepBake
Dokonalé jídlo v několika jednoduchých krocích
Manuálním naprogramováním každého kroku procesu vaření můžete vařit po etapách. Například v kroku 1 se můžete rozhodnout pro vaření mikrovlnami, v kroku 2 zapékání grilem nebo kombinací mikrovln a grilu. Také můžete nastavit nejprve rozmrazování jídla a jeho následné vaření. Když aktivujete režim StepBake, mikrovlnná trouba automaticky změní kroky, takže to nemusíte dělat ručně.

Dotykové ovládání
Jednoduché a snadné ovládání
Díky moderní senzorové technologii nabízí mikrovlnná trouba čisté a jednoduché dotykové ovládání. Dokonale hladká ovládací plocha poskytuje elegantní vzhled a usnadňuje čištění trouby.

Ohřívání talířů
Podávejte chutné pokrmy v pohodlí domova
Funkce WarmPlate, další praktický automatický program, ohřeje vaše talíře. Nahřáté talíře zabraňují ztrátě chuti a zajišťují, že jídlo bude chutnat tak dobře, jak má.

Otočný talíř
Rovnoměrně uvařené nebo ohřáté jídlo
Jídlo uvařeno nebo ohřáto k dokonalosti, bez jakýchkoli studených míst. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo, které připravujete.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.1 kg |
| EAN: | 3838782498305 |
| AquaClean funkce: | Ano |
| Art.nb.: | 738290 |
| AUTO menu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Brutto hmotnost: | 18.3 kg |
| Časový display: | Ano |
| dětská pojistka: | Zámek ovládacího panelu |
| Druh spotřebiče: | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Druh topného tělesa: | Trubkové |
| EAN kód: | 3838782498305 |
| Elektrické připojení: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce odmrazování dle času nebo váhy: | Rychlé a automatické (podle času a hmotnosti) |
| Funkce Smart display: | Ano |
| Grilovací rošt: | Vysoký |
| Hloubka: | 324.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 405 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 324 mm |
| Hloubka vnitřního prostoru: | 300 mm |
| Hmotnost: | 16.1 kg |
| Kombinovaný ohřev: | Mikrovlnný ohřev + gril |
| LogicalChoice: | Ano |
| Materiál ovládacího panelu: | Plast |
| Materiál vnitřního prostoru: | Nerezová ocel |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 568 mm |
| Maximální výška otvoru pro zabudování: | 380 mm |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 340 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 370 mm |
| Netto hmotnost: | 16.1 kg |
| Objem trouby: | 20 l |
| Otočný talíř: | Otočný skleněný talíř |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Počet infra topných těles: | 1 |
| Počet kombinací gril + mikrovlnný ohřev: | 2 |
| Počet programů pro grilování: | 1 |
| Počet přednastavených programů: | 15 |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| průměr otočného talíře: | 245 mm |
| SmartControl - chytré ovládání: | Ano |
| Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: | 0.5 W |
| Šířka (cm): | 595.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 650 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 567 mm |
| Šířka vnitřního prostoru: | 290 mm |
| Technologie výroby mikrovln: | Standardní technologie (HTV) |
| Typ mikrovlnní distribuce: | Otoční talíř |
| Úroveň hluku (max.): | 63 dB(A) |
| Víceúrovňové vaření: | Ano |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výška: | 388.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 446 mm |
| Výška spotřebiče: | 388 mm |
| Výška vnitřního prostoru: | 194 mm |
| Způsob otevírání dveří: | Otevírání dveří tlačítkem |
| Způsob ovládání: | Dotykové ovládání |
| Zvukový signál: | Zvukový signál SoftSound |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


