Gorenje Vestavná lednice s mrazákem NRKI619D61WFE G600
Kód: 000000000000747123Detailní popis produktu
D (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
BigVolume
Více prostoru pro celou domácnost
S šířkou 69 cm a výškou 193 cm nabízí vestavná chladnička Gorenje prostorných 377 litrů. To je až o 50 %* více místa než u běžné vestavné kombinace, takže potraviny uložíte přehledně a vždy najdete, co potřebujete. Ideální řešení pro celou domácnost. *Ve srovnání se standardní vestavnou kombinací chladničky s mrazničkou NRKI517E61WF s kapacitou 252 l.
NoFrost Dual
Dvojitý systém, optimální výkon
Tento vysoce účinný chladicí systém je vybaven dvěma samostatnými systémy instalovanými v části chladničky a mrazničky, které účinně zabraňují hromadění ledu a mrazu. Rozlučte se tedy s rozmrazováním a vysokými účty za energii! Vychutnejte si přesnou regulaci teploty v každé přihrádce, která zajišťuje optimální podmínky skladování a čerstvější potraviny.
Technologie AdaptTech
Přizpůsobí se rytmu vaší domácnosti
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.
Evropská kvalita
Vyrobeno v Evropě
Tato chladnička Gorenje byla vyvinuta a vyrobena v Evropě týmem profesionálů, kteří udávají směr nejnovějším technologickým trendům. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.
ConvertActive
Jedním tlačítkem z mrazáku do chladničky
S funkcí ConvertActive stačí jednoduché stisknutí tlačítka, a mrazící část se promění na chladicí prostor nebo velkou ZeroZone, čímž získáte více prostoru pro uskladnění občerstvení nebo nápojů.
Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou ve srovnání s běžnými kompresory tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie. Lépe a rychleji se přizpůsobují změnám teploty uvnitř chladničky, například při otevření dveří, což znamená menší výkyvy teploty a lepší podmínky pro skladování potravin.
ConnectLife
Přehled o vaší ledničce přímo v mobilu
Zjednodušte si život a získejte možnost ovládat a kontrolovat svou chladničku a mrazničku prostřednictvím aplikace ve svém mobilním zařízení. Vzdálené ovládání, mobilní upozornění a poprodejní podpora jsou funkce, které vám umožní spravovat veškerý provoz chladničky a mrazničky rychleji a pohodlněji, ať jste kdekoli.
MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.
CrispZone se SmartHumidity
Jako z čerstvé zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala více živin a prodloužila čerstvost ovoce a zeleniny. Nízká teplota v kombinaci s automatickou regulací vlhkosti SmartHumidity vytváří ideální podmínky pro skladování. Speciální membrána odvádí přebytečnou vlhkost, takže ovoce a zelenina zůstávají křupavé a svěží. Teleskopické lišty usnadňují otevírání zásuvky i přístup k jejímu obsahu.
Zásuvka ZeroZone
Ideální místo pro maso i ryby
Zásuvka s teplotou blízkou 0 °C je perfektní místo pro uchovávání čerstvého nebo marinovaného masa, ryb a mořských plodů. Potraviny zůstanou déle čerstvé, šťavnaté a plné živin.
EasyInstall
Rychlá a jednoduchá instalace
Vestavnou chladničku nainstalujete snadno a během chvilky. Stačí pár kroků a za méně než 15 minut je pevně usazená a připravená k používání. Od prvního dne si tak užijete dokonalý vzhled a bezproblémový provoz bez zbytečných starostí.
Elektronické ovládání
Přesná regulace teploty
Elektronické ovládání umožňuje přesné nastavení a stálou kontrolu zvolené teploty chlazení nebo mrazení, nezávisle na teplotě okolí, a to jediným dotykem.
Držák na láhve
Správné místo pro láhve a plechovky
S praktickým držákem na láhve jsou vaše láhve a plechovky snadno přístupné a nezabírají místo, které by jinak mohlo být využito k uložení jiných předmětů.
DeepDoor police
Pro bezpečné uložení lahví
Dveře chladničky nabízejí dostatek prostoru pro uložení i těch největších skleněných či plastových lahví. Speciální zábrana drží lahve pevně na místě a zabraňuje jejich pohybu nebo poškození při otevírání a zavírání dveří.
MultiBox
Praktická multifunkční nádobka
Multifunkční nádobku lze použít k uskladnění sýra, cibule a dalších aromatických potravin. Díky vzduchotěsnému víku zůstanou potraviny déle čerstvé a chráněné před vysycháním.
LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.
SuperCool
Rychlé chlazení po týdenním nákupu
Intenzivní chlazení výrazně snižuje teplotu v chladničce pro rychlé ochlazení jídla po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota chladicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.
FastFreeze
Rychlé zmrazení
Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se v nich zachovala většina minerálních látek. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota v mrazicím prostoru se vrátí na původní nastavení.
Režim EcoMode
Úspory bez přemýšlení
Po zvolení funkce EcoMode se spotřebič přepne do úspornějšího režimu, kdy není potřeba plný výkon, například během delší nepřítomnosti. Nemusíte řešit, jakou teplotu nastavit. Stačí zapnout EcoMode a chladnička nebo mraznička se samy přizpůsobí úspornému provozu. Ušetříte energii a potraviny zůstanou v bezpečí.
Alarm
Zvukové upozornění pro klid na duši
Nemusíte si dělat starosti s otevřenými dvířky chladničky nebo nečekanými změnami teploty. Funkce Alarm vás zvukovým signálem upozorní, pokud zůstanou dvířka příliš dlouho otevřená nebo pokud teplota uvnitř příliš stoupne.
Posuvné pojezdy
Snadné otevírání, bezpečné zavírání
Posuvné pojezdy a panty propojují dvířka spotřebiče s nábytkovým čelem a umožňují jejich plynulý společný pohyb při otevírání. Ideální řešení pro snadnou instalaci a spolehlivý provoz.
Multi-variabilní police
Nekonečné možnosti skladování
Tyto robustní skleněné police lze velmi jednoduše výškově nastavit, nebo vyjmout, což vám umožňuje naprostou svobodu přizpůsobení interiéru chladničky dle vašich specifických potřeb. Tyto police z tvrzeného skla jsou vysoce odolné a bezpečně, takže unesou i větší množství potravin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| EAN: | 3838783063229 |
| AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém: | Ano |
| Art.nb.: | 747123 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 85.5 kg |
| Celkový objem: | 377 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu |
| ConvertActive změní mrazničku na ZeroZone: | Ano |
| Display: | LED displej samostatné ovládání mrazničky |
| Držák láhví: | Kovový držák |
| EAN kód: | 3838783063229 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce SuperCool pro rychlé zchlazení: | Ano |
| Hloubka: | 545.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 590 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 545 mm |
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Indikátor zvýšené teploty v mrazničce: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 705 mm |
| Maximální výška otvoru pro zabudování: | 1944 mm |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 560 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 1939 mm |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ano, integrovaná |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 6 kg |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 83.5 kg |
| Nízkoteplotní zóna: | 0º C – vysunovací zásuvka ZeroZone |
| No frost: | NoFrost Dual |
| Objem chladicího oddílu: | 273 l |
| Objem mrazáku: | 104 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 209.75 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání za dvířkami |
| Pant dveří: | Pojezdy |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor s ventilem |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 3 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve s pevným držákem zabraňujícím pohybu lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 3 zásuvky |
| příkon: | 235 W |
| Příliš vysoká teplota v chladicí části: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Regulátor vlhkosti: | Ano (automatická regulace vlhkosti) |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 8 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Šířka (cm): | 690.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 745 mm |
| Šířka: | 690 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 695 mm |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | D |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Vestavný integrovaný |
| Typ nádoby na led - ledové kostky: | Ne |
| Typ oddelení: | Čerstvé potraviny, Přihrádka s proměnlivou teplotou |
| Typ základny: | 4 pevné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku |
| Úložný box na sýr, máslo, vejce, led: | 1x Multibox zásobník 3v1 (stojan na vejce, box na aromatické potraviny, forma na led) |
| Umístění mrazicího prostoru: | Dole |
| Úroveň hluku (max.): | 35 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED pás na boku |
| Výška: | 1936.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 2005 mm |
| Výška spotřebiče: | 1936 mm |
| FreshActive zásuvka: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


