Gorenje Vestavná chladnička RI517D62WFE G600
Kód: 000000000000747448Detailní popis produktu
D (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
Technologie AdaptTech
Přizpůsobí se rytmu vaší domácnosti
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.
Evropská kvalita
Vyrobeno v Evropě
Tato chladnička Gorenje byla vyvinuta a vyrobena v Evropě týmem profesionálů, kteří udávají směr nejnovějším technologickým trendům. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.
Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou ve srovnání s běžnými kompresory tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie. Lépe a rychleji se přizpůsobují změnám teploty uvnitř chladničky, například při otevření dveří, což znamená menší výkyvy teploty a lepší podmínky pro skladování potravin.
ConnectLife
Přehled o vaší ledničce přímo v mobilu
Zjednodušte si život a získejte možnost ovládat a kontrolovat svou chladničku a mrazničku prostřednictvím aplikace ve svém mobilním zařízení. Vzdálené ovládání, mobilní upozornění a poprodejní podpora jsou funkce, které vám umožní spravovat veškerý provoz chladničky a mrazničky rychleji a pohodlněji, ať jste kdekoli.
MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.
CrispZone se SmartHumidity
Jako z čerstvé zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala více živin a prodloužila čerstvost ovoce a zeleniny. Nízká teplota v kombinaci s automatickou regulací vlhkosti SmartHumidity vytváří ideální podmínky pro skladování. Speciální membrána odvádí přebytečnou vlhkost, takže ovoce a zelenina zůstávají křupavé a svěží. Teleskopické lišty usnadňují otevírání zásuvky i přístup k jejímu obsahu.
CrispZone zásuvka
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Nízká teplota prodlužuje kvalitu vašich produktů.
Elektronické ovládání
Přesná regulace teploty
Elektronické ovládání umožňuje přesné nastavení a stálou kontrolu zvolené teploty chlazení nebo mrazení, nezávisle na teplotě okolí, a to jediným dotykem.
Držák na láhve
Správné místo pro láhve a plechovky
S praktickým držákem na láhve jsou vaše láhve a plechovky snadno přístupné a nezabírají místo, které by jinak mohlo být využito k uložení jiných předmětů.
MultiBox
Praktická multifunkční nádobka
Multifunkční nádobku lze použít k uskladnění sýra, cibule a dalších aromatických potravin. Díky vzduchotěsnému víku zůstanou potraviny déle čerstvé a chráněné před vysycháním.
LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.
SuperCool
Rychlé chlazení po týdenním nákupu
Intenzivní chlazení výrazně snižuje teplotu v chladničce pro rychlé ochlazení jídla po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota chladicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.
Režim EcoMode
Úspory bez přemýšlení
Po zvolení funkce EcoMode se spotřebič přepne do úspornějšího režimu, kdy není potřeba plný výkon, například během delší nepřítomnosti. Nemusíte řešit, jakou teplotu nastavit. Stačí zapnout EcoMode a chladnička nebo mraznička se samy přizpůsobí úspornému provozu. Ušetříte energii a potraviny zůstanou v bezpečí.
Alarm
Zvukové upozornění pro klid na duši
Nemusíte si dělat starosti s otevřenými dvířky chladničky nebo nečekanými změnami teploty. Funkce Alarm vás zvukovým signálem upozorní, pokud zůstanou dvířka příliš dlouho otevřená nebo pokud teplota uvnitř příliš stoupne.
Masivní nožové panty
Snadnější otevírání a zavírání dveří
Masivní nožové panty umožňují skladování i těžkých předmětů na policích ve dvířkách chladničky, jakož i otevření dveří do úhlu 115°. To poskytuje lepší přehled o vnitřku chladničky, a vkládání a vyjímání jídla je pohodlnější. Když necháte dvířka chladničky pootevřené, samouzavírací pant jej z důvodu úspory energie automaticky dovře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 3838783079749 |
| AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém: | Ano |
| Art.nb.: | 747448 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 293 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu |
| Display: | LED display |
| Držák láhví: | Kovový držák |
| EAN kód: | 3838783079749 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce paměti v případě výpadku napájení: | Ano |
| Funkce SuperCool pro rychlé zchlazení: | Ano |
| Hloubka: | 545.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 590 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 545 mm |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 570 mm |
| Maximální výška otvoru pro zabudování: | 1780 mm |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 560 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 1775 mm |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ano, integrovaná |
| Nízkoteplotní zóna: | ZeroZone zásuvka |
| Objem chladicího oddílu: | 293 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 89.93 kWh |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání za dvířkami |
| Pant dveří: | Masivní nožový samouzavírací pant |
| Počet dveří: | 1 |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 4 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 dvojitá nádoba s pevným držákem |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| příkon: | 235 W |
| Příliš vysoká teplota v chladicí části: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Regulátor vlhkosti: | Ano (automatická regulace vlhkosti) |
| Skleněné police v chladničce: | 5 ks |
| Skrytý kondenzátor: | Dynamic condenser |
| Šířka (cm): | 557.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 605 mm |
| Šířka: | 557 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 560 mm |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | D |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Vestavný integrovaný |
| Typ nádoby na led - ledové kostky: | Ne |
| Typ oddelení: | Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 4 pevné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku |
| Úložný box na sýr, máslo, vejce, led: | 1x Multibox zásobník 3v1 (stojan na vejce, box na aromatické potraviny, forma na led) |
| Úroveň hluku (max.): | 35 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED pás na boku |
| Výška: | 1772.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1850 mm |
| Výška spotřebiče: | 1772 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


