Gorenje Vestavná chladnička RBI517D41WFE G400
Kód: 000000000000747683Detailní popis produktu
Systém ventilace
Ventilátor zajišťuje cirkulaci vzduchu, a tím zlepšuje chlazení.
Aby se zajistila rovnoměrná distribuce teploty v prostoru chladničky, nainstalovali jsme do jejího vnitřku ventilátor. Ventilátor zajišťuje cirkulaci vzduchu, a tím zlepšuje chlazení. Tento systém bude chránit potraviny a hotová jídla po delší dobu bez ohledu na to, na které poličce jsou potraviny uloženy. Ventilátor navíc brání vytváření kondenzátu na skleněných policích a vnitřních stěnách spotřebiče.
D (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
Technologie AdaptTech
Přizpůsobí se rytmu vaší domácnosti
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.
Evropská kvalita
Vyrobeno v Evropě
Tato chladnička Gorenje byla vyvinuta a vyrobena v Evropě týmem profesionálů, kteří udávají směr nejnovějším technologickým trendům. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.
ConnectLife
Přehled o vaší ledničce přímo v mobilu
Zjednodušte si život a získejte možnost ovládat a kontrolovat svou chladničku a mrazničku prostřednictvím aplikace ve svém mobilním zařízení. Vzdálené ovládání, mobilní upozornění a poprodejní podpora jsou funkce, které vám umožní spravovat veškerý provoz chladničky a mrazničky rychleji a pohodlněji, ať jste kdekoli.
MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.
CrispZone se SmartHumidity
Jako z čerstvé zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala více živin a prodloužila čerstvost ovoce a zeleniny. Nízká teplota v kombinaci s automatickou regulací vlhkosti SmartHumidity vytváří ideální podmínky pro skladování. Speciální membrána odvádí přebytečnou vlhkost, takže ovoce a zelenina zůstávají křupavé a svěží. Teleskopické lišty usnadňují otevírání zásuvky i přístup k jejímu obsahu.
CrispZone zásuvka
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Nízká teplota prodlužuje kvalitu vašich produktů.
EasyInstall
Rychlá a jednoduchá instalace
Vestavnou chladničku nainstalujete snadno a během chvilky. Stačí pár kroků a za méně než 15 minut je pevně usazená a připravená k používání. Od prvního dne si tak užijete dokonalý vzhled a bezproblémový provoz bez zbytečných starostí.
Elektronické ovládání
Přesná regulace teploty
Elektronické ovládání umožňuje přesné nastavení a stálou kontrolu zvolené teploty chlazení nebo mrazení, nezávisle na teplotě okolí, a to jediným dotykem.
LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.
SuperCool
Rychlé chlazení po týdenním nákupu
Intenzivní chlazení výrazně snižuje teplotu v chladničce pro rychlé ochlazení jídla po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota chladicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.
Režim EcoMode
Úspory bez přemýšlení
Po zvolení funkce EcoMode se spotřebič přepne do úspornějšího režimu, kdy není potřeba plný výkon, například během delší nepřítomnosti. Nemusíte řešit, jakou teplotu nastavit. Stačí zapnout EcoMode a chladnička nebo mraznička se samy přizpůsobí úspornému provozu. Ušetříte energii a potraviny zůstanou v bezpečí.
Alarm
Zvukové upozornění pro klid na duši
Nemusíte si dělat starosti s otevřenými dvířky chladničky nebo nečekanými změnami teploty. Funkce Alarm vás zvukovým signálem upozorní, pokud zůstanou dvířka příliš dlouho otevřená nebo pokud teplota uvnitř příliš stoupne.
Posuvné pojezdy
Snadné otevírání, bezpečné zavírání
Posuvné pojezdy a panty propojují dvířka spotřebiče s nábytkovým čelem a umožňují jejich plynulý společný pohyb při otevírání. Ideální řešení pro snadnou instalaci a spolehlivý provoz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 3838783099822 |
| AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém: | Ano |
| Art.nb.: | 747683 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 272 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu |
| Délka připojovacího kabelu: | 2000 mm |
| Display: | LED display |
| EAN kód: | 3838783099822 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce paměti v případě výpadku napájení: | Ano |
| Funkce SuperCool pro rychlé zchlazení: | Ano |
| Hloubka: | 545.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 590 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 545 mm |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 570 mm |
| Maximální výška otvoru pro zabudování: | 1780 mm |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 560 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 1775 mm |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ano, integrovaná |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Nízkoteplotní zóna: | ZeroZone zásuvka |
| Objem chladicího oddílu: | 243.5 l |
| Objem mrazáku: | 28.2 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 135.42 kWh |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání za dvířkami |
| Pant dveří: | Pojezdy |
| Počet dveří: | 1 |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 4 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 2 double containers with fix stopper |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| příkon: | 235 W |
| Příliš vysoká teplota v chladicí části: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Regulátor vlhkosti: | Ano (automatická regulace vlhkosti) |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 12 h |
| Skleněné police v chladničce: | 5 ks |
| Skrytý kondenzátor: | Dynamic condenser |
| Šířka (cm): | 540.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 590 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 560 mm |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | D |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Vestavný integrovaný |
| Typ nádoby na led - ledové kostky: | Ne |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 4 pevné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku |
| Umístění mrazicího prostoru: | Horní |
| Úroveň hluku (max.): | 35 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED pás na boku |
| Výška: | 1772.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1850 mm |
| Výška spotřebiče: | 1772 mm |
| Funkce rychlého zchlazení: | Key |
| IonAir: Ionizator vzduchu v chladničce: | Ne |
| Miska na zeleninu: | 2 vegetable drawers |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


