Gorenje Truhlicová mraznička FH37DAW G600
Kód: 000000000020014469Detailní popis produktu
FastFreeze rychlé mrazení
Rychlé mrazení
Zmrazování velkého množství potravin? Funkce FastFreeze zmrazuje potraviny při teplotě asi -24 °C, aby se zachovaly minerály v potravinách a zachovala se jejich kvalita. Přibližně po 26 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.
FreezeProtect -15 °C
Optimální výkon i když mrzne
Silný chlad již není problém, protože tento truhlicový mrazák funguje perfektně i při okolních teplotách až -15 °C, což z něj činí ideální volbu pro garáže a sklepy.
InverterCompressor
Stálý, tichý a odolný
Invertorový kompresor je tišší, odolnější a spotřebovává méně energie než klasický kompresor. Rychleji a efektivněji reaguje na změny teploty uvnitř spotřebiče, například při otevření dveří, což znamená menší výkyvy teploty a lepší podmínky pro skladování potravin.
Flexibilní koše
Dokonale uspořádané
Flexibilní drátěné koše vám pomohou uspořádat vaše zmrazené jídlo, takže na nic nezapomenete ani nebudete plýtvat.
Bezpečnostní zámek
Bezpečné skladování
Tento robustní zámek zajišťuje, že vaše jídlo je v mrazničce bezpečně uloženo.
LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v spotřebiči poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.
Skrytý kondenzátor
Snadné čištění a umístění
Díky inovativní instalaci kondenzační jednotky mezi stěnu spotřebiče a izolační pěnu lze truhlicovou mrazničku umístit mnohem blíže ke zdi. Ještě důležitější je, že skrytý kondenzátor zabraňuje kondenzaci, usnadňuje čištění a zajišťuje tišší provoz.
BigVolume
Velký objem pro chytřejší skladování
Truhlicové mrazničky Gorenje s větším objemem nabízejí ideální řešení pro uchovávání většího množství mražených potravin. Více prostoru znamená snazší organizaci, lepší přehled o zásobách a méně plýtvání potravinami – podpora chytřejšího a efektivnějšího skladování.
Elektronické ovládání
Snadné ovládání teploty
Elektronické ovládání umožňuje snadné nastavení a stálou kontrolu teploty bez ohledu na vnější vlivy.
D (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 46.5 kg |
| EAN: | 3838782865909 |
| Art.nb.: | 20014469 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 53.5 kg |
| Celkový objem: | 372 l |
| Display: | LED display |
| Dodatečná výbava: | Breathing valve |
| Druh spotřebiče: | Truhlicové mrazničky |
| EAN kód: | 3838782865909 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 746.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 766 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 746 mm |
| Hmotnost: | 46.5 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Žádný alarm nebo hlasová zpráva |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Lakovaný povrch |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 21 kg |
| Nádoba na led: | Ne |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 46.5 kg |
| Objem mrazáku: | 372 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 204 kWh |
| Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C: | Ano |
| Osvětlení mrazničky: | LED osvětlení |
| Otevírání dveří: | Jiný |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Položení spotřebiče při přepravě: | Je možné |
| Prostor pro mrazení: | 2 koše |
| příkon: | 140 W |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Manuální |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 42 h |
| Skrytý kondenzátor: | Ano |
| Šířka (cm): | 1243.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 1283 mm |
| Šířka: | 1243 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | D |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení |
| Typ základny: | 4 kolečka |
| Ukazatel teploty: | Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku |
| Výška: | 858.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 890 mm |
| Výška spotřebiče: | 858 mm |
| Zámek dveří: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


