Gorenje Vestavná integrovaná kombinovaná chladnička s mrazničkou, 176.9 x 54 x 55 cm Řada G600 - RKI517D61 Gorenje Autorizovaný prodejce
Kód: 000000000000745273Detailní popis produktu
D (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

Posuvné pojezdy
Snadné otevírání, bezpečné zavírání
Posuvné pojezdy a panty propojují dvířka spotřebiče s nábytkovým čelem a umožňují jejich plynulý společný pohyb při otevírání. Ideální řešení pro snadnou instalaci a spolehlivý provoz.

FrostLess
Méně ledu, větší úspora energie
Vylepšená izolace účinně snižuje hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu v interiéru spotřebiče. To znamená méně únavného odmrazování a nižší účet za elektřinu.

Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie než běžné kompresory. Lépe a rychleji se přizpůsobují změnám teploty uvnitř spotřebiče, například při otevření dveří, což znamená menší kolísání teploty a lepší podmínky pro uchování vašich potravin.

Elektronické ovládání
Přesná regulace teploty
Elektronické ovládání umožňuje přesné nastavení a stálou kontrolu zvolené teploty chlazení nebo mrazení, nezávisle na teplotě okolí, a to jediným dotykem.

CrispZone zásuvka
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Nízká teplota prodlužuje kvalitu vašich produktů.

LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.

DeepDoor police
Pro bezpečné uložení lahví
Dveře chladničky nabízejí dostatek prostoru pro uložení i těch největších skleněných či plastových lahví. Speciální zábrana drží lahve pevně na místě a zabraňuje jejich pohybu nebo poškození při otevírání a zavírání dveří.

Alarm
Zvukové upozornění pro klid na duši
Nemusíte si dělat starosti s otevřenými dvířky chladničky nebo nečekanými změnami teploty. Funkce Alarm vás zvukovým signálem upozorní, pokud zůstanou dvířka příliš dlouho otevřená nebo pokud teplota uvnitř příliš stoupne.

Stojan na vejce
Praktické skladování vajec
Mějte vajíčka stále po ruce s praktickým a snadno čistitelným stojanem na vejce.

Zásobník na led
Kostky ledu vždy po ruce
Odolná plastová forma na led se snadno používá a zajistí, že budete mít kostky ledu vždy k dispozici.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lednice a mrazáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 54.5 kg |
| EAN: | 3838782921773 |
| Art.nb.: | 745273 |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva dveří: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 59 kg |
| Celkový objem: | 270 l |
| Display: | LED display |
| EAN kód: | 3838782921773 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| FrostLess technologie: | Ano |
| Hloubka: | 550.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 570 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 550 mm |
| Hmotnost: | 54.5 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Subtropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ano |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 3.5 kg |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ne |
| Netto hmotnost: | 54.5 kg |
| Nízkoteplotní zóna: | FreshZone zásuvka |
| Objem chladicího oddílu: | 195 l |
| Objem mrazáku: | 75 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 177 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Pant dveří: | Pojezdy |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 3 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve bez držáku lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 3 zásuvky |
| příkon: | 100 W |
| Regulátor vlhkosti: | Ne |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Manuální |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 10 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Stojan na vejce: | 2/12 |
| Šířka (cm): | 54 |
| Šířka obalu spotřebiče: | 570 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | D |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Vestavný integrovaný |
| Typ oddelení: | Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 2 nastavitelné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku |
| Umístění mrazicího prostoru: | Dole |
| Úroveň hluku (max.): | 37 dB(A) |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení ze stropu |
| Výška: | 1769.0 mm |
| Výška (cm): | 176,9 |
| Výška obalu spotřebiče: | 1840 mm |
| Výška spotřebiče: | 1769 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


