Gorenje Myčka nádobí volně stojící GS673B90W G600
Kód: 000000000020015411Detailní popis produktu
TotalDry
Dokonale suché nádobí
Vynikající pro rychlé sušení s nízkou spotřebou energie. Po mycím cyklu se dvířka myčky automaticky jen mírně otevřou, aby vypustila přebytečnou páru. To umožňuje, aby se ke nádobí dostal čerstvý vzduch, takže umyté nádobí, jako je plastové nádobí, zcela uschne.
16 jídelních souprav
Více prostoru než v kouzelnickém klobouku
Plně flexibilní interiér umožňuje různé možnosti nakládání, zatímco tři koše poskytují dostatek prostoru pro umytí až 16 sad nádobí najednou. Teď můžete uspořádat tu nejlepší párty!
Rychlý program 1h
Účinně a rychle
Účinný a rychlý program navržený pro každodenní použití na nádobí se zaschlými zbytky jídla. Tento program pracuje při 65 °C a zvládne všechno dokonale umýt za hodinu.
SmartControl ovládání
Přehlednost a snadná obsluha
Navigace v myčce nebyla nikdy jednodušší. Všechny ovládací prvky jsou umístěny v ergonomické poloze s přímočarou logikou ovládání zleva doprava. Zatímco všechny modely vynikají bílým LED displejem, některé pokročilejší modely jsou obohaceny i o dotykové ovládání. Ke spuštění procesu mytí stačí jeden dotyk.
Intenzivní CleanZone
Perfektní řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší úroveň znečištění
Nové modely myček Gorenje mají dokonalé řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší úroveň znečištění: dvě výkonné a vysoce účinné trysky, umístěné v zadní části vany. Pomocí vysokotlaké vody se zaměřují přímo na nejtvrdší skvrny, perfektní pro čištění hrnců, pánví a pečicích plechů.
Auto program
Večírek pro dva nebo dvanáct – nádobí bude dokonale čisté
Automatický mycí program díky chytré detekci špinavého nádobí vždy zvolí optimální nastavení. Speciální senzory zákalu vody sledují míru znečištění a přizpůsobují délku hlavního cyklu i teplotu vody v rozmezí 45 až 65 °C. Tento program je proto vždy nejvhodnější a energeticky úspornou volbou pro mytí nádobí.
Invertorový motor PowerDrive
Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s výrazně nižší hlučností, nízkou spotřebou energie a delší životností.
Vnitřní LED osvětlení
Perfektní přehled
Pečlivé umístění LED světla elegantně osvětluje vnitřek myčky, což umožňuje komfortní manipulaci s nádobím.
Total AquaStop
Nemusíte se obávat přetečení
S bezpečnostní funkcí AquaStop lze myčku bezpečně ponechat v provozu v noci i ve vaší nepřítomnosti. V případě úniku nebo zaplavení AquaStop automaticky přeruší přívod vody, zatímco čerpadlo vypustí vodu z vany myčky.AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti spotřebiče.
Samočisticí filtr
Bezchybný provoz filtru
Systém proplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťují, že filtr funguje bez závad a vyžaduje podstatně méně čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 42 kg |
| EAN: | 3838782948558 |
| Art.nb.: | 20015411 |
| AutoDose systém - automatické dávkování mycího prostředku: | Ne |
| Barva: | bílá |
| Barva: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 44 kg |
| Další vlastnosti: | TotalDry, automatické otevření dveří, Samočistící program, Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programů |
| Délka trvání Eco programu: | 271 min |
| Druh spotřebiče: | Myčka |
| EAN kód: | 3838782948558 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| EPREL number: | 2179031 |
| Hloubka: | 598.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 665 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 598 mm |
| Hmotnost: | 42.0 kg |
| Horní koš: | Rukojeť s plastovým logem, 4 držáky sklenic, Široká mřížka koše, Široký držák nožů, Pevný držák na sklo, Skládací/dělitelný levý držák sklenic, Sklápěcí levý držák na vínové sklenice, Skládací držáky talířů, Sklápěcí pravý držák na vínové sklenice, Rukojěť |
| Horní zásuvka: | Plastová rukojeť, Dělitelné a odnímatelné, S teleskopickými pojezdy, Bez viditelného loga značky, Odnímatelné, Rukojěť |
| Indikátor konce mytí: | Světelný - zvukový signál (na ovládacím panelu) |
| Ionizátor vzduchu: | Ne |
| Kapacita sad nádobí: | 16 ks |
| Materiál ostřikovacího ramene: | Plast |
| Materiál vany: | Nerezová ocel |
| Maximální teplota vstupní vody: | 70 °C |
| Motor: | Invertorový motor PowerDrive |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ano, integrovaná |
| Mycí programy: | 1h mytí, Noční mytí, Intenzivní mytí, ECO program, Křišťálové sklo, Program Hygiene, Auto program |
| Nastavení výšky: | 50 mm |
| Netto hmotnost: | 42 kg |
| Odložený start: | 0-24 h |
| Ochrana proti přetečení: | Total AquaStop |
| ovládání: | Dotykové ovládání |
| počet košů: | 3 |
| Pohotovostní režim při připojení na síť: | 1.99 W |
| Senzory: | Senzor úrovně vody, Senzor čistoty vody |
| Servisní diagnostika: | Ano |
| Spodní koš: | Rukojeť s plastovým logem, Vyšší zásuvka s hrubým vodorovným mřížkováním vpředu nahoře, Široká mřížka koše, Sklopné/dělitelné zadní držáky talířů, Rukojěť, Bez viditelného loga značky |
| Spotřeba el. energie při odloženém startu (W): | 3.99 |
| Spotřeba el. energie v pohotovostním režimu: | 0.49 W |
| Spotřeba el. energie/100 cyklů: | 66 kWh |
| Spotřeba el. energie/cyklus - program Eco: | 0.66 kWh |
| Spotřeba vody v litrech na cyklus: | 9.4 l |
| Systém horního koše: | MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše) |
| Šířka (cm): | 599.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 640 mm |
| Šířka: | 599 mm |
| Tablety 3v1: | Ano |
| Teploty mytí (°C): | 40/45/50/55/60/65/70 |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | B |
| Účinek mytí: | A |
| Účinek sušení: | A |
| Úroveň hluku dB (A) re 1 pW: | 42 |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výška: | 846.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 890 mm |
| Výška spotřebiče: | 846 mm |
| Barva nastavitelných prvků košů: | Oranžová |
| LedLight indikace provozu: | Ne |
| Možnost vytvořit vlastní programy: | Programová paměť |
| SlidingDoor – systém posuvných dekoračních dvířek: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


