Gorenje Kombinovaná lednice s mrazákem N62CS2W4 G600
Kód: 000000000000746263Detailní popis produktu
Technologie AdaptTech
Kombinovaná chladnička, která pozná vaše zvyky
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.
NoFrost Plus
Žádná námraza, žádné odmrazování
Intenzivní cirkulace chladného vzduchu odvádí z mrazničky vlhkost, takže se netvoří námraza na potravinách ani led na stěnách. Není potřeba žádné ruční odmrazování a celý úložný prostor můžete využít naplno. Balíčky i jednotlivé kusy zmrazených potravin se k sobě nelepí, takže vše zůstává čisté, přehledné a vždy po ruce.
Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie ve srovnání s konvenčním kompresorem. Lepší a rychlejší přizpůsobení se změnám teploty uvnitř chladničky, například při otevření dvířek, což znamená menší kolísání teploty a lepší podmínky skladování vašeho jídla.
Konvertibilní zásuvka FreshZone
Připravená na každou příležitost
Konvertibilní zásuvka FreshZone se během chvilky změní z prostoru pro maso a ryby na zásuvku pro ovoce a zeleninu. Snadno tak přizpůsobíte uskladnění aktuálnímu nákupu a zajistíte, že všechny čerstvé potraviny vydrží déle svěží.
Extra tichá
Užijte si svoji chladničku na zcela nové úrovni ticha.
Některé modely chladniček Gorenje jsou mimořádně tiché. S hlučností 35 dB mají sníženou hladinu hluku, což je řadí do třídy hlučnosti B, vše pro váš pohodlnější život.
C (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.
CrispZone s HumidityControl
Čerstvé jako ze zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladované zeleniny a ovoce díky nízké teplotě a možnosti regulace úrovně vlhkosti.
FastFreeze
Rychlé zmrazení
Funkce FastFreeze zmrazí jídlo při -24 °C, aby se zachovala většina minerálů v potravě. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.
Slot-in
Žádná omezení při otevírání dveří
Ať už máte kuchyň prostornou nebo menší, tato chladnička s mrazničkou se přizpůsobí vašemu uspořádání. Všechny police a mrazicí zásuvky lze zcela vysunout, již při otevření dveří na 90 stupňů a díky tomu může být spotřebič umístěn těsně vedle boční stěny nebo skříňky, bez zbytečné mezery.
Jednoduché čištění
Uklizené bez námahy
Díky inovativně navržené, hladké vnitřní stěně se kombinované chladničky Gorenje GardenFresh extrémně snadno čistí a zajišťují zdravé a bezpečné místo pro vaše jídlo.
KitchenFit
Žádná omezení při otevírání dveří
Díky designu KitchenFit má tato chladnička s mrazničkou hloubku 592 mm, takže elegantně zapadne do vaší kuchyně a zároveň nabízí prostorný úložný prostor. Díky promyšlené konstrukci ji lze umístit těsně k boční stěně nebo skříňce bez nutnosti volného prostoru po stranách, což pomáhá zachovat jednotný vzhled kuchyně.
LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 3838782997754 |
| AdaptTech: Adaptivní inteligentní systém: | Ano |
| Art.nb.: | 746263 |
| Barva: | bílá |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 70 kg |
| Celkový objem: | 331 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu |
| Display: | LED displej samostatné ovládání mrazničky |
| EAN kód: | 3838782997754 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 592.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 650 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 592 mm |
| Hmotnost: | 68.0 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Indikátor zvýšené teploty v mrazničce: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Lakovaný povrch |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 10 kg |
| Nádoba na led: | Ne |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 68 kg |
| Nízkoteplotní zóna: | Konvertibilní nízkoteplotní zásuvka Convert FreshZone |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 235 l |
| Objem mrazáku: | 96 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 157.5 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Eectronic on ceiling |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 4 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve s pevným držákem zabraňujícím pohybu lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 3 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 3 zásuvky |
| příkon: | 80 W |
| Příliš vysoká teplota v chladicí části: | Zvukový alarm a bílé světlo |
| Regulátor vlhkosti: | CrispZone zásuvka s HumidityControl |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 10 h |
| Skleněné police v chladničce: | 6 ks |
| Slot-in možnost vsunout do kuchyňského výklenku: | Šířka 60 cm |
| Stojan na vejce/nádoba na led: | Ne |
| Šířka (cm): | 600.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 650 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Třída emisí hluku: | B |
| Energetická třída: | C |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ nádoby na led - ledové kostky: | Ne |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku |
| Umístění mrazicího prostoru: | Dole |
| Úroveň hluku (max.): | 35 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ne |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení ze stropu |
| Výška: | 2000.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 2055 mm |
| Výška spotřebiče: | 2000 mm |
| Zdroj vody: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


