Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou RK14CPS4 G200
Kód: 000000000020012963Detailní popis produktu
C (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

CrispZone
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Nízká teplota prodlužuje kvalitu skladovaných potravin.

LED osvětlení
Přehledné a úsporné
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je až třicetkrát delší než u běžných žárovek a spotřebuje až desetkrát méně energie.

Zásobník na led
Kostky ledu vždy po ruce
Odolná plastová forma na led se snadno používá a zajistí, že budete mít kostky ledu vždy k dispozici.

Stojan na vejce
Praktické skladování vajec
Mějte vajíčka stále po ruce s praktickým a snadno čistitelným stojanem na vejce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 3838782783531 |
| Art.nb.: | 20012963 |
| Barva boční stěny: | Silver |
| Barva dveří: | Šedá |
| Brutto hmotnost: | 52 kg |
| Celkový objem: | 175 l |
| Display: | Ne |
| EAN kód: | 3838782783531 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 562.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 585 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 562 mm |
| Hmotnost: | 48.0 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Žádný alarm nebo hlasová zpráva |
| Indikátor zvýšené teploty v mrazničce: | Bez alarmu, signálu nebo hlasové zprávy |
| Klimatické třídy: | Normální, Subtropický |
| Materiál dveří: | Ocel |
| Mrazení s funkcí XtremeFreeze v horní zásuvce: | Ne |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 2.4 kg |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ne |
| Netto hmotnost: | 48 kg |
| Objem chladicího oddílu: | 122 l |
| Objem mrazáku: | 53 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 125 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | mechanické |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 kompresor |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 2 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve bez držáku lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 3 zásuvky |
| příkon: | 60 W |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Manuální |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 8 h |
| Skleněné police v chladničce: | 3 ks |
| Šířka (cm): | 495.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 521 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | C |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ nádoby na led - ledové kostky: | Ne |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 2 pevné/2 nastavitelné nožičky |
| Ukazatel teploty: | Without temperature indicator |
| Umístění mrazicího prostoru: | Dole |
| Úroveň hluku (max.): | 39 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ne |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výška: | 1430.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1500 mm |
| Výška spotřebiče: | 1430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


