Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou NRS9182VXB1 G800
Kód: 000000000020001246Detailní popis produktu
XtraSpace
Praktické a prostorné
Efektivně navrhnutý interiér nabízí dostatek místa pro větší množství potravin, což vás ušetří od častých nákupů. Jídlo je možné lehce organizovat na skleněných policích, ve velkých zásuvkách anebo v nádobách z vnitřní strany dveří, takže vidíte, co je k dispozici a tím méně plýtváte potravinami.

Držák láhví
Správné místo pro láhve a plechovky
S praktickým držákem jsou láhve a plechovky lehko přístupné a nezabírají prostor, který by sej jinak mohl využít na uskladnění jiných předmětů.

NoFrost Plus
Už žádné únavné rozmrazování
Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu, instalovaný v mrazícím prostoru, zabraňuje hromadění ledu a námraze, pro nízkou spotřebu energie. Výsledkem je optimální využití prostorové kapacity, bez potřeby rozmrazování a čištění interiéru. Obaly nebo kousky mražených potravin se k sobě nelepí a prostor v mrazničce je čistý a uklizený.

MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.

Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější, a spotřebují méně energie ve srovnání s běžným kompresorem. Lépe a rychleji se přizpůsobí změnám teploty uvnitř lednice, například když se otevřou dveře. To znamená méně kolísání teploty a lepší podmínky pro skladování potravin. Tak SE TO udrží čerstvé a v nejlepší kondici.

Výrobník ledu s dávkovačem vody
Vychutnejte si studenou vodu kdykoliv
Dotykově ovládaný výrobník ledu s dávkovačem vody, přímo napojený na přívod vody, vám umožní kdykoliv si vychutnat chlazenou vodu, ledové kostky či ledovou tříšť. Díky speciálnímu úzkému designu nezabírá v chladničce příliš mnoho místa.

Domácí bar
Snadný přístup k nápojům a občerstvení
Pohodlná menší dvířka na hlavních dveřích chladničky umožňují okamžitý přístup k polici s nápoji a občerstvením bez otevření chladničky. Toto šikovné řešení pomáhá šetřit energii, protože chladný vzduch neuniká z celé chladničky.

KitchenFit
Zapadne do vaší kuchyně
S novým designem s hloubkou odpovídající kuchyňské lince lednice elegantně zapadne do vaší kuchyně, aniž by to snížilo její kapacitu. Tak SE TO skvěle vejde a poskytne dostatek prostoru.

Prázdninový režim HolidayMode
Úsporná energie
S prázdninovým režimem HolidayMode lze nastavit teplotu v oddělení mrazničky a chladničky tak, aby se snížila spotřeba elektrické energie na minimum, což je ideální zejména když se spotřebič delší dobu nepoužívá. Například, když si užíváte dovolenou.

CrispZone zásuvka
Čerstvé jako ze zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost vašeho ovoce a zeleniny.

Led osvětlení
Dobře uspořádané a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoko účinné osvětlení, protože má delší životnost a spotřebovává výrazně méně energie než běžné žárovky.

Funkce FastFreeze
Rychlé mrazení
Zmražení velkého množství jídla? Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se zachovali prospěšné látky v potravinách a jejich kvalita. Přibližně po 26 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazícím prostoru se vrátí do původního nastavení.

FreshZone zásuvka
Čerstvé, jakoby přímo z přírody
Zásuvka s nejnižší teplotou v chladničce je ideální pro skladování masa, ryb, ovoce a zeleniny. Zachová čerstvost, aroma, barvu a chuť potravin mnohem déle.

E (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 115 kg |
| EAN: | 3838782401480 |
| Art.nb.: | 20001246 |
| Barva boční stěny: | InoxLook |
| Barva dveří: | InoxLook |
| Brutto hmotnost: | 124 kg |
| Celkový objem: | 560 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow chlazení - chladnička |
| Dávkovač vody: | Ano |
| Display: | LED display |
| Držák láhví: | Kovový držák |
| EAN kód: | 3838782401480 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Elektronické ovládání SensoTech: | Ano |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 687.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 780 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 687 mm |
| Hmotnost: | 115.0 kg |
| HomeBar - mini bar: | Ano |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Kapacita 2hvězdičkového oddělení ve dveřích mrazničky: | 6 l |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 12 kg |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 115 kg |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 369 l |
| Objem mrazáku: | 185 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 323.14 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | LED osvětlení |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police dveří mrazničky: | 3 ks |
| Police ve dveřích chladničky: | 5 polic ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 2 zásuvky |
| příkon: | 252 W |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 6 h |
| Skleněné police v chladničce: | 5 ks |
| Skleněné police v mrazničce: | 5 ks |
| Stojan na vejce: | 1 |
| Šířka (cm): | 910.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 982 mm |
| Šířka: | 910 mm |
| Třída emisí hluku: | D |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny, 2hvězdičkové oddělení |
| Typ základny: | 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky |
| Úroveň hluku (max.): | 42 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výrobník ledu: | Automatická výroba ledu, Ledové kostky, Ledová tříšť |
| Výška: | 1793.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1877 mm |
| Výška spotřebiče: | 1793 mm |
| Zdroj vody: | Potřebný přívod vody |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


