Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou NRS8182KX G400
Kód: 000000000020001333Detailní popis produktu
XtraSpace
Praktické a prostorné
Efektivně navrhnutý interiér nabízí dostatek místa pro větší množství potravin, což vás ušetří od častých nákupů. Jídlo je možné lehce organizovat na skleněných policích, ve velkých zásuvkách anebo v nádobách z vnitřní strany dveří, takže vidíte, co je k dispozici a tím méně plýtváte potravinami.

NoFrost Plus
Už žádné únavné rozmrazování
Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu, instalovaný v mrazícím prostoru, zabraňuje hromadění ledu a námraze, pro nízkou spotřebu energie. Výsledkem je optimální využití prostorové kapacity, bez potřeby rozmrazování a čištění interiéru. Obaly nebo kousky mražených potravin se k sobě nelepí a prostor v mrazničce je čistý a uklizený.

MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.

Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a odolný
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější, a spotřebují méně energie ve srovnání s běžným kompresorem. Lépe a rychleji se přizpůsobí změnám teploty uvnitř lednice, například když se otevřou dveře. To znamená méně kolísání teploty a lepší podmínky pro skladování potravin. Tak SE TO udrží čerstvé a v nejlepší kondici.

KitchenFit
Zapadne do vaší kuchyně
S novým designem s hloubkou odpovídající kuchyňské lince lednice elegantně zapadne do vaší kuchyně, aniž by to snížilo její kapacitu. Tak SE TO skvěle vejde a poskytne dostatek prostoru.

Prázdninový režim HolidayMode
Úsporná energie
S prázdninovým režimem HolidayMode lze nastavit teplotu v oddělení mrazničky a chladničky tak, aby se snížila spotřeba elektrické energie na minimum, což je ideální zejména když se spotřebič delší dobu nepoužívá. Například, když si užíváte dovolenou.

CrispZone zásuvka
Čerstvé jako ze zahrady
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost vašeho ovoce a zeleniny.

Led osvětlení
Dobře uspořádané a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoko účinné osvětlení, protože má delší životnost a spotřebovává výrazně méně energie než běžné žárovky.

Funkce FastFreeze
Rychlé mrazení
Zmražení velkého množství jídla? Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se zachovali prospěšné látky v potravinách a jejich kvalita. Přibližně po 26 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazícím prostoru se vrátí do původního nastavení.

E (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 78 kg |
| EAN: | 3838782406263 |
| Art.nb.: | 20001333 |
| Barva boční stěny: | InoxLook |
| Barva dveří: | InoxLook |
| Brutto hmotnost: | 87.9 kg |
| Celkový objem: | 441 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow chlazení - chladnička |
| Dávkovač vody: | Ne |
| Display: | LED displej samostatné ovládání mrazničky |
| Držák láhví: | Ne |
| EAN kód: | 3838782406263 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 623.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 701 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 623 mm |
| Hmotnost: | 78.0 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Žádný alarm nebo hlasová zpráva |
| Klimatické třídy: | Normální, Subtropický |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 10 kg |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 78 kg |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 266 l |
| Objem mrazáku: | 175 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 289 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | LED osvětlení |
| ovládání: | Elektronické ovládání za dvířkami |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police dveří mrazničky: | 4 ks |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve bez držáku lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 2 zásuvky |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 8 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Skleněné police v mrazničce: | 4 ks |
| Stojan na vejce: | 1 |
| Šířka (cm): | 832.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 902 mm |
| Šířka: | 832 mm |
| Třída emisí hluku: | D |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky |
| Úroveň hluku (max.): | 42 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ne |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výrobník ledu: | Ne |
| Výška: | 1777.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1882 mm |
| Výška spotřebiče: | 1777 mm |
| Zámek dveří: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


