Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou NRR9185ESXL G800
Kód: 000000000000744108Detailní popis produktu
Evropská kvalita
Vyrobeno v Evropě
Tato americká chladnička Gorenje byla vyvinuta a vyrobena v Evropě týmem profesionálů, kteří udávají směr nejnovějším technologickým trendům. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.

Výrobník ledu s dávkovačem vody
Chlazená voda a led vždy po ruce
Dotykově ovládaný výrobník ledu s dávkovačem vody vám připraví chlazenou vodu, drcený led i ledové kostky. Dostupný je ve dvou variantách*: buď s napojením na vodovod, nebo s integrovaným zásobníkem na vodu. Díky svému štíhlému designu zabírá minimum místa uvnitř chladničky. *V závislosti na konkrétním modelu.

NoFrost
Už žádné únavné odmrazování
Jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu, instalovaný v mrazicím prostoru, zabraňuje hromadění ledu a námrazy a udržuje tak nízkou spotřebu energie. Díky tomu je využití skladovací kapacity optimální a odmrazování a čištění vnitřního prostoru již není nutné. Balíčky nebo kusy zmrazených potravin se k sobě nelepí, takže potraviny v mrazničce zůstávají čisté a přehledné.

Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a spolehlivý
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější, a spotřebují méně energie ve srovnání s běžným kompresorem. Lépe a rychleji se přizpůsobí změnám teploty uvnitř lednice, například když se otevřou dveře. To znamená méně kolísání teploty a lepší podmínky pro skladování potravin. Tak SE TO udrží čerstvé a v nejlepší kondici.

MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.

CrispZone
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Prostředí uvnitř zásuvky prodlužuje kvalitu vašich produktů.

EcoMode
Úspora energie
V případě delší nepřítomnosti lze chladničku nastavit na úsporný režim, protože dveře jsou po celou dobu zavřené.

Energetická účinnost E
Šetříme vaše peníze
Spotřebiče staré 15 a více let spotřebovávají až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje jsou vybaveny vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

FastFreeze
Rychlé zmrazení
Mrazení velkého množství potravin? Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se v nich zachovaly minerální látky a kvalita. Po přibližně 26 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazicím prostoru se vrátí na původní nastavení.

SuperCool
Rychlé chlazení po týdenním nákupu
Funkce intenzivního chlazení snižuje teplotu v chladicím prostoru na 2 °C pro rychlé zchlazení potravin po větších nákupech. Po třech hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v prostoru chladničky se vrátí na původní nastavení.

Režim Dovolená
Režim úspory energie
Chystáte se na dovolenou nebo budete delší dobu mimo domov? Aktivujte funkci Dovolená a chladnička přejde do úsporného režimu. Teplota v mrazničce zůstane na bezpečných –18 °C a v chladničce se nastaví na přibližně 15 °C. Mražené potraviny tak zůstanou v pořádku a spotřebič nebude zbytečně spotřebovávat energii.

Led osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u běžných žárovek a šetří až desetkrát více energie.

LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u běžných žárovek a šetří až desetkrát více energie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 102.5 kg |
| EAN: | 3838782837012 |
| Art.nb.: | 744108 |
| Barva boční stěny: | Šedá metalíza s texturou |
| Barva dveří: | Barva kartáčované nerezové oceli |
| Brutto hmotnost: | 105 kg |
| Celkový objem: | 566 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow chlazení - chladnička |
| Dávkovač vody: | Ano |
| Display: | LED displej samostatné ovládání mrazničky |
| EAN kód: | 3838782837012 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce paměti v případě výpadku napájení: | Ano |
| Hloubka: | 698.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 805 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 698 mm |
| Hmotnost: | 102.5 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ne |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 12 kg |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 102.5 kg |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 376 l |
| Objem mrazáku: | 190 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 323.96 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | LED osvětlení |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Pant dveří: | Samouzavírací pant dveří |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police dveří mrazničky: | 3 ks |
| Police ve dveřích chladničky: | 3 hluboké plechy, 1 mělký plech |
| Prostor pro mrazení: | 2 zásuvky |
| příkon: | 130 W |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 6 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Skleněné police v mrazničce: | 5 ks |
| Skrytý kondenzátor: | Boční kondenzátor |
| Stojan na vejce: | 2/12 |
| Šířka (cm): | 915.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 965 mm |
| Šířka: | 915 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 4 kolečka/2 nastavitelné nožičky vpředu |
| Ukazatel teploty: | Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku |
| Úroveň hluku (max.): | 39 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výrobník ledu: | Automatická výroba ledu |
| Výška: | 1786.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1855 mm |
| Výška spotřebiče: | 1786 mm |
| Zdroj vody: | Zásobník na vodu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


