Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou NRR9185EAXL G600
Kód: 000000000000742166Detailní popis produktu
Evropská kvalita
Vyrobeno v Evropě
Tato americká chladnička Gorenje byla vyvinuta a vyrobena v Evropě týmem profesionálů, kteří udávají směr nejnovějším technologickým trendům. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.

NoFrost
Už žádné únavné odmrazování
Jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu, instalovaný v mrazicím prostoru, zabraňuje hromadění ledu a námrazy a udržuje tak nízkou spotřebu energie. Díky tomu je využití skladovací kapacity optimální a odmrazování a čištění vnitřního prostoru již není nutné. Balíčky nebo kusy zmrazených potravin se k sobě nelepí, takže potraviny v mrazničce zůstávají čisté a přehledné.

Invertorový kompresor
Stabilní, tichý a spolehlivý
Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější, a spotřebují méně energie ve srovnání s běžným kompresorem. Lépe a rychleji se přizpůsobí změnám teploty uvnitř lednice, například když se otevřou dveře. To znamená méně kolísání teploty a lepší podmínky pro skladování potravin. Tak SE TO udrží čerstvé a v nejlepší kondici.

MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.

ConvertActive
A párty může začít
S funkcí ConvertActive stačí jediné stisknutí tlačítka, aby se mrazák změnil na chladicí prostor nebo velkou ZeroZone, což poskytne více místa pro uložení občerstvení nebo nápojů. Tak SE TO snadno přizpůsobí vašim potřebám.

CrispZone
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Prostředí uvnitř zásuvky prodlužuje kvalitu vašich produktů.

EcoMode
Úspora energie
V případě delší nepřítomnosti lze chladničku nastavit na úsporný režim, protože dveře jsou po celou dobu zavřené.

Energetická účinnost E
Šetříme vaše peníze
Spotřebiče staré 15 a více let spotřebovávají až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje jsou vybaveny vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

FastFreeze
Rychlé zmrazení
Mrazení velkého množství potravin? Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se v nich zachovaly minerální látky a kvalita. Po přibližně 26 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazicím prostoru se vrátí na původní nastavení.

SuperCool
Rychlé chlazení po týdenním nákupu
Funkce intenzivního chlazení snižuje teplotu v chladicím prostoru na 2 °C pro rychlé zchlazení potravin po větších nákupech. Po třech hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v prostoru chladničky se vrátí na původní nastavení.

Režim Dovolená
Režim úspory energie
Chystáte se na dovolenou nebo budete delší dobu mimo domov? Aktivujte funkci Dovolená a chladnička přejde do úsporného režimu. Teplota v mrazničce zůstane na bezpečných –18 °C a v chladničce se nastaví na přibližně 15 °C. Mražené potraviny tak zůstanou v pořádku a spotřebič nebude zbytečně spotřebovávat energii.

Led osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u běžných žárovek a šetří až desetkrát více energie.

LED osvětlení
Přehledné a efektivní
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u běžných žárovek a šetří až desetkrát více energie.

TwistIce
Zjednodušuje dávkování ledu a organizuje mrazák.
TwistIce je inovativní příslušenství do mrazničky, které umožňuje snadné uvolnění kostek ledu přímo do sklenice. Skládá se z otočných forem na led, které stačí pootočit a led se uvolní – díky tomu můžete rychle a bez námahy servírovat vychlazené nápoje. S TwistIce si udržíte pořádek v mrazničce, budete mít čerstvý led vždy po ruce a můžete bez starostí pohostit návštěvu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| EAN: | 3838782684449 |
| Art.nb.: | 742166 |
| Barva boční stěny: | Šedá metalíza s texturou |
| Barva dveří: | Barva kartáčované nerezové oceli |
| Brutto hmotnost: | 86 kg |
| Celkový objem: | 550 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow chlazení - chladnička |
| ConvertActive změní mrazničku na ZeroZone: | Ano |
| Display: | LED display |
| EAN kód: | 3838782684449 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Elektronické ovládání SensoTech: | Ano |
| FastFreeze rychlé mrazení: | Ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce paměti v případě výpadku napájení: | Ano |
| Hloubka: | 670.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 755 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 670 mm |
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Zvukový alarm |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi: | Ne |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 11 kg |
| Nastavitelná teplota mrazničky: | Ano |
| Netto hmotnost: | 83.5 kg |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 358 l |
| Objem mrazáku: | 192 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 317.55 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | LED osvětlení |
| ovládání: | Elektronické ovládání |
| Pant dveří: | Samouzavírací pant dveří |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 invertorový kompresor |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police dveří mrazničky: | 3 ks |
| Police ve dveřích chladničky: | 3 hluboké plechy, 1 mělký plech |
| Prostor pro mrazení: | 2 zásuvky |
| příkon: | 140 W |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 8 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Skleněné police v mrazničce: | 4 ks |
| Skrytý kondenzátor: | Boční kondenzátor |
| Stojan na vejce: | 2/12 |
| Šířka (cm): | 915.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 965 mm |
| Šířka: | 915 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | Čerstvé potraviny, Přihrádka s proměnlivou teplotou |
| Typ základny: | 4 kolečka/2 nastavitelné nožičky vpředu |
| Ukazatel teploty: | SensoTech přepínač - ukazatel teploty chladnička/mraznička |
| Úroveň hluku (max.): | 38 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní chladící ventilátor: | Ne |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výrobník ledu: | Twist výrobník ledu |
| Výška: | 1786.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1855 mm |
| Výška spotřebiče: | 1786 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


