Gorenje Kombinovaná chladnička s mrazničkou NRK6182PW4 G200
Kód: 000000000020012222Detailní popis produktu
E (energetická účinnost)
Ušetřete peníze
Spotřebiče, které mají 15 a více let, spotřebují až třikrát více energie než nové. Nové modely Gorenje přicházejí s vynikající tepelnou izolací, spotřebiče se mohou pochlubit vylepšeným těsněním dveří, špičkovými komponenty chladicího systému a elektronickou regulací, která snižuje spotřebu energie na minimum.

NoFrost
Žádná námraza, žádné odmrazování
Intenzivní cirkulace chladného vzduchu odvádí z mrazničky vlhkost, takže se netvoří námraza na potravinách ani led na stěnách. Není potřeba žádné ruční odmrazování a celý úložný prostor můžete využít naplno. Balíčky i jednotlivé kusy zmrazených potravin se k sobě nelepí, takže vše zůstává čisté, přehledné a vždy po ruce.

CrispZone
Velká zásuvka na ovoce a zeleninu
Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin. Nízká teplota prodlužuje kvalitu skladovaných potravin.

FastFreeze
Rychlé zmrazení
Funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se v nich zachovala většina minerálních látek. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota v mrazicím prostoru se vrátí na původní nastavení.

MultiFlow 360°
Ideální mikroklima na každé polici
Ventilační systém MultiFlow 360° rovnoměrně rozděluje vzduch v chladícím prostoru, aby se zabezpečila optimální cirkulace vzduchu a nejlepší skladovací podmínky pro vaše potraviny.

Režim EcoMode
Úspory bez přemýšlení
Po zvolení funkce EcoMode se spotřebič přepne do úspornějšího režimu, kdy není potřeba plný výkon, například během delší nepřítomnosti. Nemusíte řešit, jakou teplotu nastavit. Stačí zapnout EcoMode a chladnička nebo mraznička se samy přizpůsobí úspornému provozu. Ušetříte energii a potraviny zůstanou v bezpečí.

LED osvětlení
Přehledné a úsporné
LED osvětlení v chladničkách poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je až třicetkrát delší než u běžných žárovek a spotřebuje až desetkrát méně energie.

Zásobník na led
Kostky ledu vždy po ruce
Odolná plastová forma na led se snadno používá a zajistí, že budete mít kostky ledu vždy k dispozici.

Stojan na vejce
Praktické skladování vajec
Mějte vajíčka stále po ruce s praktickým a snadno čistitelným stojanem na vejce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 57 kg |
| EAN: | 3838782737329 |
| Art.nb.: | 20012222 |
| Barva boční stěny: | Bílá |
| Barva dveří: | Bílá |
| Brutto hmotnost: | 62 kg |
| Celkový objem: | 292 l |
| Cirkulace vzduchu: | Multiflow chlazení - chladnička |
| Display: | LED display |
| EAN kód: | 3838782737329 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 590.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 628 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 590 mm |
| Hmotnost: | 57.0 kg |
| Indikátor otevřených dveří: | Žádný alarm nebo hlasová zpráva |
| Klimatické třídy: | Normální, Subnormální, Subtropický, Tropický |
| Materiál dveří: | Lakovaný povrch |
| Mrazící kapacita za 24 hodin: | 5 kg |
| Nádoba na led: | Standardní 1x |
| Netto hmotnost: | 57 kg |
| No frost: | NoFrost Plus |
| Objem chladicího oddílu: | 207 l |
| Objem mrazáku: | 85 l |
| Odhadovaná roční spotřeba energie: | 235 kWh |
| Osvětlení mrazničky: | Bez osvětlení |
| Otevírání dveří: | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| ovládání: | Elektronické ovládání za dvířkami |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 kompresor |
| Počet nastavitelných polic v chladničce: | 3 ks |
| Počet nezávislých chladicích systémů: | 1 |
| Police na lahve ve dveřích chladničky: | 1 police na láhve bez držáku lahví |
| Police ve dveřích chladničky: | 2 police ve dveřích |
| Prostor pro mrazení: | 3 zásuvky |
| příkon: | 100 W |
| Režim odmrazování chladicího prostoru: | Automatický |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru: | Automatický |
| Skladovací doba při výpadku el. energie: | 10 h |
| Skleněné police v chladničce: | 4 ks |
| Šířka (cm): | 595.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 645 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Třída emisí hluku: | C |
| Energetická třída: | E |
| Typ chladiva: | R600A |
| Typ konstrukce: | Volně stojící |
| Typ oddelení: | 4hvězdičkové mrazící oddělení, Čerstvé potraviny |
| Typ základny: | 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky |
| Umístění mrazicího prostoru: | Dole |
| Úroveň hluku (max.): | 39 dB(A) |
| Úsporný režim EcoMode: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | LED osvětlení |
| Výška: | 1785.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 1860 mm |
| Výška spotřebiče: | 1785 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


