Gorenje Indukční varná deska GIC6422BC G400
Kód: 000000000000747373Detailní popis produktu
BigZone 23 cm
Ideální řešení pro velké hrnce
Nová 23 cm BigZone na varných deskách Gorenje je dokonalým řešením pro velké hrnce a pánve. Tato zóna umístěná vpředu zajistí vaši neustálou pozornost při vaření a pojme průměrnou nejpoužívanější velikost hrnce 23 cm. Větší zóna brání výskytu studeným místům v hrnci a pokaždé zajistí chutná jídla. Rozlučte se s trápením při vaření s novou extra velkou zónou na varných deskách Gorenje, ideálně umístěnou pro maximalizaci frekvence a účelu použití.
Dětský zámek
Bezpečnost vždy na prvním místě
Funkce dětského zámku je určena speciálně pro rodiny s malými dětmi. Nechat děti v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání varnou desku zapnout. U pokročilejších modelů lze tuto funkci aktivovat v režimu uživatelských nastavení, který automaticky varnou desku uzamkne při každém vypnutí. Jinak lze varnou desku uzamknout stisknutím symbolu.
FlexZone
Jednoduchá odpověď pro super velké hrnce
Hledáte jednoduché a efektivní řešení pro vaření v případě použití větších hrnců a pánví? FlexZone je praktické řešení, které spojí dvě zóny a vytvoří jednu velkou, což vám umožní vařit větší porce jídla najednou. Výsledek? Rovnoměrně uvařené jídlo s menším počtem hrnců, méně energie a s větší časovou efektivitou.
OptiZones
Všechny varné zóny jsou umístěny s ohledem na frekvenci a účel používání.
S naším novým designem varné desky je vaření snadné a pohodlné. Přední 23cm varná zóna je ideální pro velké hrnce, zatímco menší 14,5cm zóna je bezpečně umístěna v zadní části. Díky optimálním velikostem varných zón jsme eliminovali vznik chladných míst v hrncích. Všechny zóny jsou rozmístěny pro maximální využití, což vám přináší jistotu při přípravě vašich oblíbených jídel. Užijte si lahodná jídla s nejlepším varným výkonem a komfortem díky našemu novému designu varné desky.
PowerBoost
Vaření v rychlém režimu
Funkce PowerBoost dodává dodatečný výkon, čímž zlepšuje proces ohřevu a výrazně zkracuje dobu potřebnou k ohřevu. Kromě toho můžete zvolit dodatečné zvýšení výkonu ohřevu na všech čtyřech zónách současně.
Indikátory zbytkového tepla
Zajištění ještě větší bezpečnosti
Ještě větší bezpečnost zajišťují indikátory zbytkového tepla, které svítí a ukazují, které zóny varné zóny ještě vyzařují teplo. Dokud indikátor svítí, neměli byste se příslušné varné zóny dotýkat. Můžete ji však stále využít k rozmrazování, ohřívání nebo udržování teploty uvařeného jídla.
StopGo
Stiskněte tlačítko Pauza a uložte všechna nastavení
Potřebujete při vaření vyčistit varnou desku? Stiskněte tlačítko Pauza, abyste uložili všechna nastavení. Po vyčištění stiskněte znovu Pauzu a pokračujte v vaření se stejnými časovači, úrovněmi výkonu a varnými zónami. Čistěte s jistotou a vařte bez přerušení.
Časovač
Převezměte kontrolu nad vařením
S vylepšenou funkcí časovače u varných desek Gorenje už nemusíte odhadovat dobu vaření. Každá varná zóna má vlastní časovač, takže máte celý proces vaření plně pod kontrolou. Nastavení je jednoduché a intuitivní, což usnadňuje každodenní používání. Díky přehlednému ovládání budete vařit pohodlně a bez starostí.
ZoneSlide
Přímá volba se 4 slidery
Ovládejte vaření pomocí čtyř samostatných sliderů, které umožňují intuitivní, přesné a snadné nastavení teploty pro každou zónu. Žádné odhady, jen dokonalá teplota při každém dotyku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 3838783069825 |
| Art.nb.: | 747373 |
| Barva: | černá |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní funkce: | Ano |
| Brutto hmotnost: | 7.9 kg |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek ChildLock: | Ano |
| Doba potřebná k přepnutí spotřebiče do příslušného režimu nízké spotřeby energie: | 1 min |
| Druh spotřebiče: | Indukční deska |
| EAN kód: | 3838783069825 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Funkce EggTimer kuchyňská minutka: | Ano |
| Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění: | Ne |
| Funkce spojení zón: | Ano |
| Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty: | Ne |
| Funkce StopGo - okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů: | Ano |
| Hloubka: | 520.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 590 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 520 mm |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| Hrany varné desky: | Zkosená přední fazeta |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 562 mm |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 490 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 70 mm |
| Možnost personalizace nastavení: | Ano |
| MultiSlider ovládání: | Ano |
| Netto hmotnost: | 7.4 kg |
| PowerBoost funkce - extra výkon varné zóny: | Ano |
| příkon: | 7.2 kW |
| Rozměr levé přední varné zóny (mm): | 180 |
| Rozměr levé zadní varné zóny (mm): | 180 |
| Rozměr pravé přední varné zóny (mm): | 230 |
| Rozměr pravé zadní varné zóny (mm): | 145 |
| Spotřeba energie varné desky v pohotovostním režimu: | 0.5 W |
| Šířka (cm): | 595.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 650 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 560 mm |
| Typ levé přední varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ levé zadní varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| typ ovládání: | Dotykové ovládání |
| Typ pravé přední varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ pravé zadní varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ varné desky: | Indukční sklokeramická varná deska |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Uzamčení ovládání: | Ne |
| Výkon levé přední varné zóny: | 1500 W |
| Výkon levé přední zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výkon levé zadní varné zóny: | 1500 W |
| Výkon levé zadní zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výkon pravé přední varné zóny: | 1500 W |
| Výkon pravé přední zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výkon pravé zadní varné zóny: | 1200 W |
| Výkon pravé zadní zóny s PowerBoost: | 1600 W |
| Výška: | 54.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 100 mm |
| Výška spotřebiče: | 54 mm |
| Počet všech varných míst: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


