Gorenje Indukční sporák 50cm GEIT5C61XPG G600
Kód: 000000000000740742Detailní popis produktu
FrozenBake
Nejrychlejší způsob pečení mražených dobrot
Tento efektivní program pečení je ideální volbou pro všechna mražená jídla a hotová jídla.
AirFry
Pro zdravé hřešení
Nyní si můžete vychutnat lahodné, křupavé smažené jídlo bez kalorií navíc. Tato metoda mimořádně intenzivního pečení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk, aby se zajistila dokonale lahodná křupavá zlatá kůrka. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky či kuřecí nugetky.
HomeMade tvar
Pokaždé rovnoměrně upečené
Trouby sporáků Gorenje jsou známé díky své inovativní zaoblené klenbě stropu, která je jejich charakteristickým znakem již mnoho let. Tvar HomeMade byl inspirován tradičními kamny na dřevo a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v porovnání s konkurencí. Nyní byl tvar HomeMade zcela přepracován a proudění vzduchu zdokonaleno díky nové konstrukci topných těles a vylepšenému rozložení ventilačních otvorů. Proto je teplota v celé troubě stabilní. Váš pokrm už nebude nikdy spálený na jedné straně a nedopečený na druhé straně.
Technologie MultiAir
Perfektní ze všech stran
Technologie MultiAir zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Vzduch se díky chytře umístěnému ventilačnímu otvoru na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru rovnoměrně rozptýlí po celé troubě. Ventilátor tlačí horký vzduch kolem celého objemu trouby, takže se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu také umožňuje současné víceúrovňové pečení bez míchání vůní a chutí.
AquaClean
Snadné, každodenní čištění
AquaClean nabízí skvělou pomoc při čištění vnitřku trouby sporáku. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a po každém pečení zapnout AquaClean. Již za 30 minut jsou výsledky viditelné na celém povrchu a pečicích plechách. Skvrny a mastnota jsou změkčeny a lze je snadno setřít.
BridgeZone spojení varných zón
Jednoduchý plán pro opravdu velké nádoby na vaření
Indukční varná deska se dvěma navazujícími zónami zjednodušuje vaření v rozměrných nádobách. Dvě samostatné varné zóny se jedním dotykem přemostí a tím se vytvoří jedna větší. Perfektní pro současnou přípravu větších kusů jídla a příloh.
ChildLock
Kuchyně jako bezpečné místo
Možnost dětského zámku je vynikající pro ty, kteří mají doma děti. Ponechat je v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato možnost jim brání v resetování jakýchkoli parametrů nebo změně nastavení na varné desce.
PowerBoost
Rychlé vaření
Funkce PowerBoost zajišťuje extrémní intenzitu ohřevu hrnce a výrazně zkracuje dobu vaření. Uvaření 2 l vody nyní trvá jen asi 5 minut, což je mimořádně časově úsporné. S funkcí PowerBoost tak ušetříte čas, energii i peníze.
SuperSize
Připraveno pro XXL recepty
Velké plechy umožňují současné a rovnoměrné pečení velkého množství potravin.
TouchControl
Jednoduché a snadné ovládání
Moderní senzorová technologie umožňuje jasné a jednoduché ovládání dotykem. Ovládací plocha je dokonale hladká a snadno se čistí.
Pizza program
Nejlepší pizza ve městě
Tento program s nastavením teploty pečení 275 °C byl speciálně navržen tak, aby vám pomohl upéct dokonalou pizzu, focacciu, chléb a podobné pečené pochoutky.
BigSpace
Plně využijete celou šířku trouby
Jste připraveni na XXL recepty? Inovativní konstrukční řešení umožňuje zvětšit vnitřek trouby a plně využít celou šířku trouby. Na každém pečicím plechu je více místa a špičková technologie zajišťuje rovnoměrné propečení jídla na všech úrovních.
Program rozmrazování
Jednoduché a účinné
Sporáky Gorenje vynikají programem pro jednoduché a účinné rozmrazování, který rovnoměrně rozmrazí jakékoli hluboce zmrazené potraviny. Jednoduše nastavte čas a zbytek nechte na troubě!
Rychlé předehřátí trouby
Pro inspiraci na poslední chvíli
Sporáky s troubou OptiBake dosáhnou teploty až 200 °C za pouhých 5 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřívání, čímž se řadí mezi sporáky s nejrychlejším předehřevem trouby na trhu. To je obzvlášť výhodné pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelný a zvukový signál (v závislosti na modelu) vás informuje, když se dosáhne požadované teploty.
GentleClose
Super lehké a super tiché
Dvířka trouby zavřete hladce.
Indukce
Rychlé a efektivní vaření, jednoduché čištění
Indukční varné desky se dvakrát rychleji nahřejí než desky HiLight, čímž jsou poměrně úspornější a bezpečnější. Indukční varná deska ohřívá pouze dno pánve nebo hrnce, zatímco ostatní povrchy zůstávají chladné a bezpečné na dotyk. Teplota je nastavena okamžitě jednoduchým dotykem, což snižuje riziko přetečení. S touto varnou deskou bude rozpuštění čokolády, kulinárské omáčky a jiné lahůdky citlivé na teplotu hračkou.
Víceúrovňové pečení
Když chcete stihnout vše najednou
Kombinace chytré cirkulace vzduchu, rovnoměrného rozmístění mezer mezi pozicemi plechu a speciální mírně zaoblené klenbě stropu v zadní části zajišťuje rovnoměrné propečení jídla na každé úrovni, a protože je objem trouby větší, přehled je také vynikající.
SilverMatte
Mimořádně odolný, mimořádně hladký povrch
Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikro pórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.
Úložná zásuvka
Vše přehledně na dosah
Praktická zásuvka s dostatkem prostoru pro uložení plechů na pečení a dalšího příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící spotřebiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 42.3 kg |
| EAN: | 3838782624988 |
| Art.nb.: | 740742 |
| Barva: | nerez |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Bezpečnostní funkce: | Ano |
| Brutto hmotnost: | 45.5 kg |
| Dětský zámek ChildLock: | Ano |
| Doba potřebná k přepnutí spotřebiče do příslušného režimu nízké spotřeby energie: | 1 min |
| Druh spotřebiče: | Elektrický sporák |
| EAN kód: | 3838782624988 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Elektrické zapalování: | Ne |
| Filtr proti mastnotám: | Ne |
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění: | Ne |
| Funkce spojení zón: | BridgeZone spojení varných zón |
| Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty: | Ne |
| Funkce StopGo - okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů: | Ne |
| Hloubka: | 594.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 695 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 594 mm |
| Hmotnost: | 42.3 kg |
| HomeMade tvar trouby: | Ano |
| Chladicí ventilátor: | Dynamický chladicí systém - DC |
| Katalytické čištění: | Kryt ventilátoru |
| Materiál dveří: | Sklo |
| Materiál víka: | Nemá víko |
| Materiál vnitřního prostoru: | SilverMatte mimořádně odolný smalt v troubě |
| Materiál/barva čelního panelu: | Nerezová ocel |
| MultiAir cirkulace horkého vzduchu: | Ano |
| MultiSlider ovládání: | Ne |
| Netto hmotnost: | 42.3 kg |
| Objem trouby: | 70 l |
| osvětlení trouby: | Zadní |
| Otoční grilovací rožeň: | Ne |
| Pečení na více plechách současně: | Ano |
| Pekáče: | 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech |
| Počet skel ve dveřích: | 2 skla s 1 reflexní vrstvou |
| Povrch největšího plechu na pečení: | 1260 cm² |
| Programovací hodiny: | ICON LED senzorové ovládání |
| příkon: | 10.5 kW |
| Redukce pro malé hrnce - mřížka: | Ne |
| Rošt trouby: | 1 ks |
| Rozměr levé přední varné zóny (mm): | 180 |
| Rozměr levé zadní varné zóny (mm): | 180 |
| Rozměr pravé přední varné zóny (mm): | 145 |
| Rozměr pravé zadní varné zóny (mm): | 210 |
| Sklopné horní topné těleso: | Ne |
| Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: | 0.5 W |
| Spotřeba energie s nuceným oběhem vzduchu: | 0.8 kWh |
| Spotřeba energie varné desky v pohotovostním režimu: | 0.4 W |
| Šířka (cm): | 500.0 mm |
| Šířka obalu spotřebiče: | 576 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Teplota povrchu dveří: | CompactDoor |
| Termosonda pro pečení: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Tvar knoflíků ovládání: | Zasouvací knoflíky |
| Typ konektoru: | AC 230V/400V |
| Typ levé přední varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ levé zadní varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| typ ovládání: | Dotykové ovládání |
| Typ pravé přední varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ pravé zadní varné zóny: | Indukčná varná zóna |
| Typ varné desky: | Indukční sklokeramická varná deska |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Uzamčení ovládání: | Ne |
| Vedení plechů v troubě: | Plně výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni |
| Výkon levé přední varné zóny: | 1500 W |
| Výkon levé přední zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výkon levé zadní varné zóny: | 1500 W |
| Výkon levé zadní zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výkon pravé přední varné zóny: | 1200 W |
| Výkon pravé přední zóny s PowerBoost: | 1600 W |
| Výkon pravé zadní varné zóny: | 1500 W |
| Výkon pravé zadní zóny s PowerBoost: | 2000 W |
| Výška: | 850.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 952 mm |
| Výška spotřebiče: | 850 mm |
| Zámek dveří: | Ne |
| Zavírání dvířek: | GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby |
| Způsob ohřevu trouby: | Rychlý předohřev trouby, Kruhové topné těleso s ventilátorem, Infra grilovací těleso, Spodní a horní topné těleso, Spodní a horní topné těleso s ventilátorem, Velké grilovací těleso s ventilátorem, FrozenBake program pro hotová a mražená jídla, Pizza, Čištění, Rozmrazování, AirFry zdravé fritování |
| Počet všech varných míst: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


