Gorenje Teleskopický odsavač par, 60 cm Řada G400 - TH62E4X Gorenje Autorizovaný prodejce
Kód: 000000000000735441Detailní popis produktu
Polyuretanové filtry
Výhody polyuretanové pěny
Jedinečné hliníkové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost.

LedLight
See what you're cooking
LED lighting provides excellent and highly efficient illumination of the cooking hob and represents an important aesthetic and functional element in the kitchen. Its useful life is thirty times as long as that of conventional light bulbs, and it saves up to ten times as much power.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 3838782388446 |
| Art.nb.: | 735441 |
| Barva: | nerez |
| Barva skříně: | Nerezová ocel |
| Brutto hmotnost: | 8.2 kg |
| Dálkové ovládání: | Ne |
| Délka připojovacího kabelu: | 1000 mm |
| Druh odsavače: | Teleskopický |
| Druh spotřebiče: | Odsavač par |
| EAN kód: | 3838782388446 |
| Elektrické připojení: | 220-240 V |
| Filtr proti mastnotám: | Omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou |
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| GentleClose tlumený dojezd výsuvné části: | Ne |
| Hloubka: | 306.0 mm |
| Hloubka obalu spotřebiče: | 370 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 306 mm |
| Hlučnost: | 71 |
| Hmotnost: | 7.0 kg |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | H10883187 |
| Materiál skříně: | Nerezová ocel/lakovaná ocel |
| Maximální výkon odtahu: | 450 m³/h |
| Maximální výkon při odtahu/rychlost I: | 220 m³/h |
| Maximální výkon při odtahu/rychlost II: | 330 m³/h |
| Maximální výkon odtahu: | 450 m³/h |
| Maximální výkon při recirkulaci: | 190 m³/h |
| Nastavení ovládání: | Knoflíky |
| Netto hmotnost: | 7 kg |
| Osvětlení: | 2 |
| Osvětlení/typ: | LED bulb |
| Počet filtrů proti mastnotám: | 2 |
| Počet motorů: | 1 |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Počet uhlíkových filtrů (nejsou součástí odsavače): | 1 |
| příkon: | 135 W |
| Roční spotřeba el. energie: | 64.8 kWh |
| Šířka (cm): | 60 |
| Šířka obalu spotřebiče: | 662 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| TouchFree inox úprava proti otiskům prstů: | Ne |
| Energetická třída: | C |
| Třída účinnosti dynamiky tekutin: | D |
| Třída účinnosti filtrace tuku: | B |
| Třída účinnosti osvětlení: | A |
| typ instalace: | Vestavný výsuvný odsavač, instalace do skříňky |
| Typ motoru: | Kondenzátorový |
| Úroveň hluku (max.): | 71 dB(A) |
| Výkon motoru: | 131 W |
| Výška: | 170.0 mm |
| Výška obalu spotřebiče: | 245 mm |
| Výška spotřebiče: | 170 mm |
| Způsob odvodu par: | Odtah nebo recirkulace |
| Způsob ovládání osvětlení: | Spínač osvětlení ON/OFF |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Gorenje patří mezi tradiční evropské výrobce domácích spotřebičů a je známá kombinací kvality, inovací a designu. Díky svému původu ze střední Evropy dobře rozumí potřebám místních domácností.
Spotřebiče Gorenje jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, moderní funkce a originální vzhled. Značka často spolupracuje s designéry a přináší jak elegantní vestavné spotřebiče, tak i ikonické retro modely, které oživí každou kuchyni.
Gorenje představuje spojení stylu, funkčnosti a dostupné kvality pro široké spektrum zákazníků.


