Electrolux Varná deska sklokeramická 300 Radiant Hob Timer EHF46547XK - model EHF46547XK Autorizovaný prodejce Electrolux
Kód: 949 492 647Detailní popis produktu
Ideální teplotu nastavíte jednoduše posunutím nebo dotykemDíky intuitivnímu posuvnému ovládání můžete dotykem nebo posunutím prstem zvolit perfektní teplotu pomocí jediného plynulého pohybu.

Zcela intuitivní ovládání – stačí se dotknout a posunout
Tato varná deska je vybavena ovládáním DirectAccess, pomocí kterého zcela intuitivně nastavíte všechny úrovně vaření – stačí se dotknout a posunout přímo na požadované nastavení.

Skvělé místo pro oválnou pánev na ryby
Předveďte svoji tvořivost při přípravě jídel z mořských plodů. Využijte oválnou zónu na přípravu ryb, která skvěle a šetrně dodává rovnoměrný tepelný výkon pod pánvemi na ryby.

Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce
Ovládací prvky této varné desky jsou umístěny tak, aby byly okamžitě po ruce. Stačí se natáhnout a být pánem nad vařením.

Jediným dotykem pozastavte vaření a druhým v něm pokračujte
Někdy se od vaření potřebujete odvrátit. Jedním dotykem aktivujte funkci Stop+Go a proces vaření se pozastaví – a opět se spustí se stejnými nastaveními.

S časovačem EcoTimer automaticky šetříte energii při každém vaření
Časovač EcoTimer za vás šetří energii tak, že varnou desku vypne, a po zbývající dobu k dokončení pokrmu využije zbytkového tepla.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklokeramické |
|---|---|
| EAN: | 7333394020075 |
| Barva: | černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 7.5 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1,5 |
| EAN kód produktu: | 7333394020075 |
| Hloubka výřezu (mm): | 490 |
| Instalace: | Vestavná |
| Kontrolní funkce: | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, vypnutí zvuku, ukazatel času, Funkce STOP+GO |
| Levá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová |
| Levá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Levá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Materiál rámečku: | Nerez |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V/400V2N |
| Pravá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, dvojokruhová oválná |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1500/2400W/170x265mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 38x560x490 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Sklokeramický |
| Typ rámečku: | Promise XL |
| Typ výrobku: | elektrická varná deska |
| Šířka desky (cm): | 60 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Electrolux patří mezi světové lídry v oblasti domácích spotřebičů a je známá svým důrazem na kvalitu, funkčnost a udržitelný přístup. Švédský původ značky se odráží v minimalistickém designu a promyšlených detailech.
Spotřebiče Electrolux jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, praktická řešení a šetrný provoz. Značka klade velký důraz na úsporu energie, péči o domácnost i životní prostředí, díky čemuž je vhodnou volbou pro moderní a ekologicky smýšlející domácnosti.
Electrolux představuje kombinaci inovací, elegance a každodenního komfortu.


