Electrolux Varná deska plynová 800 Flamelight Hob2Hood® KGG643753K - model KGG643753K Autorizovaný prodejce Electrolux
Kód: 949 640 935Detailní popis produktu
Díky jasným LED diodám si můžete snadno vybrat úroveň plameneJasné LED diody na plynové varné desce FlameLight vás informují, když je hořák zapnutý nebo vypnutý. Umožňují vám také s jistotou ovládat a volit mezi devíti úrovněmi síly plamene, takže si můžete snadno vybrat intenzitu plamene, kdykoli vaříte.

Snadno zvolte intenzitu plamene pomocí živých LED diod FlameLight
S jistotou ovládejte jaký výkon vybíráte, pomocí jasných LED diod FlameLight. Jejich živost usnadňuje vidět a zvolit úrovně intenzity plamene 1 až 9. FlameLight vás také upozorní, když je hořák vypnutý nebo zapnutý.

Spolehlivé vaření s technologií StepPower
Ovládejte plamen na plynové varné desce přesně pomocí našich ovládacích prvků StepPower. Vyberte úroveň tepla od 1 do 9, což usnadňuje nastavení správného výkonu, aniž byste se museli ohýbat, abyste se podívali.

Hob2Hood® pro čisté pohodlí
Funkce Hob2Hood® bezdrátově připojí varnou desku s odsavačem. Začněte vařit a digestoř upraví nastavení a poskytne nejlepší extrakci na základě výkonu zvoleného na varné desce. Dělá práci za vás.

Sledujte své vaření s Minute Minder
Nastavte Minute Minder tak, aby vám pomohl vytěžit to nejlepší z vašeho vaření. Bez ohledu na to, co je na varné desce, od jednoduchého vařeného vejce až po hladké, krémové rizoto, můžete zajistit přesné časy vaření pro dokonalé recepty.

LED indikátory vás informují, zda je vaše varná deska stále horká
Abychom vám poskytli větší jistotu při vaření na plynu, přidali jsme dva důležité doplňky. LED indikátory vám řeknou, zda je hořák zapnutý nebo vypnutý. A indikátory zbytkového tepla ukazují, zda jsou podpěry pánví po použití stále horké.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové |
|---|---|
| EAN: | 7332543821907 |
| Barva: | černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 13.7 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| EAN kód produktu: | 7332543821907 |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| Instalace: | Vestavná |
| Kontrolní funkce: | akustický signál, minutka, propojen s odsavačem Hob2Hood |
| Levá přední zóna: | Ultra Rychlý hořák, Vertical flame |
| Levá přední zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 3800W/124mm |
| Levá zadní zóna: | střední hořák, Vertical Flame |
| Levá zadní zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| ovládání: | knoflíky |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Vertical flame |
| Pravá přední zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/63mm |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 40x560x480 |
| Radius výřezu (mm): | 10 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Plyn na sklokeramické desce |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
| Šířka desky (cm): | 60 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Electrolux patří mezi světové lídry v oblasti domácích spotřebičů a je známá svým důrazem na kvalitu, funkčnost a udržitelný přístup. Švédský původ značky se odráží v minimalistickém designu a promyšlených detailech.
Spotřebiče Electrolux jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, praktická řešení a šetrný provoz. Značka klade velký důraz na úsporu energie, péči o domácnost i životní prostředí, díky čemuž je vhodnou volbou pro moderní a ekologicky smýšlející domácnosti.
Electrolux představuje kombinaci inovací, elegance a každodenního komfortu.


