Electrolux Varná deska plynová 600 Slim line KGS64362XX - model KGS64362XX Autorizovaný prodejce Electrolux
Kód: 949 641 009Detailní popis produktu



Rychlý hořák pro rychlé vaření
Naše rychlé plynové hořáky představují rychlý a účinný způsob vaření. Na rozdíl od tradičních plynových varných desek, rychlé hořáky využívají o 20% méně energie. Přesně také směřují plamen tak, aby ohřály dna hrnců a pánví tak, aby šlo ohřívat rychle pokrmy.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové |
|---|---|
| EAN: | 7332543829521 |
| Barva: | nerez |
| Čistá hmotnost (kg): | 9.8 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| EAN kód produktu: | 7332543829521 |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| Instalace: | Vestavná |
| Levá přední zóna: | Vícekorunkový hořák WOK, Mariane |
| Levá přední zóna - ovládání: | bezpečnostní kohoutek, progresivní regulace plynu |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 4000W/128mm |
| Levá zadní zóna: | střední hořák, Mariane |
| Levá zadní zóna - ovládání: | bezpečnostní kohoutek, progresivní regulace plynu |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/70mm |
| Materiál ovládacího panelu: | výlisek |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| ovládání: | knoflíky |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Mariane |
| Pravá přední zóna - ovládání: | bezpečnostní kohoutek, progresivní regulace plynu |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/54mm |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák, Mariane |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | bezpečnostní kohoutek, progresivní regulace plynu |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/70mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 40x560x480 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Plynový |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
| Šířka desky (cm): | 60 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Electrolux patří mezi světové lídry v oblasti domácích spotřebičů a je známá svým důrazem na kvalitu, funkčnost a udržitelný přístup. Švédský původ značky se odráží v minimalistickém designu a promyšlených detailech.
Spotřebiče Electrolux jsou navrženy pro zákazníky, kteří hledají spolehlivost, praktická řešení a šetrný provoz. Značka klade velký důraz na úsporu energie, péči o domácnost i životní prostředí, díky čemuž je vhodnou volbou pro moderní a ekologicky smýšlející domácnosti.
Electrolux představuje kombinaci inovací, elegance a každodenního komfortu.


