AEG Varná deska sklokeramická 3000 Radiant Hob Timer ORO64A07FB - model ORO64A07FB
Kód: 949 493 074Detailní popis produktu
Profesionální výsledek s prostornou varnou plochou
Větší plocha této varné desky poskytuje spoustu místa pro vaření na profesionální úrovni, obzvlášť když potřebujete používat větší, specializované pánve.
Přesné a pohodlné dotykové nastavení
Požadovaného nastavení snadno dosáhnete pouhým dotykem prstu. Systém DirectTouch vám umožní okamžitý přístup k ovládání varné desky.
Inteligentní využití zbytkového tepla
Časovač Öko šetří energii tím, že během posledních minut vaření využívá zbytkové teplo varné desky.
Rozšiřte si možnosti vaření
Tato velká varná deska má jak rozšiřitelnou zónu, tak oválnou víceúčelovou zónu, takže na ní můžete používat pánev jakékoli velikosti nebo tvaru.
Nižší spotřeba energie díky zbytkovému teplu
Funkce OptiHeat sleduje u každé varné zóny úroveň zbytkového tepla, abyste ho mohli maximálně využít, a optimalizovat tak spotřebu energie.
Přesné sledování každého kroku vaření
Abyste mohli pečlivě sledovat postup přípravy každého jídla, začíná časovač CountUp na nule a pokračuje v počítání, dokud jej nezastavíte nebo nevynulujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 7333394143392 |
| Barva: | černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 7.8 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1,5 |
| EAN kód produktu: | 7333394143392 |
| Hloubka výřezu (mm): | 490 |
| Instalace: | Vestavná |
| Kontrolní funkce: | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času |
| Levá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová |
| Levá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Levá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V/400V2N |
| Pravá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá přední zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, dvojokruhová oválná |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1500/2400W/170x265mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 38x560x490 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Sklokeramický |
| Typ rámečku: | Zkosený - 2 strany |
| Typ výrobku: | elektrická varná deska |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka AEG patří mezi prémiové výrobce domácích spotřebičů s dlouholetou tradicí a důrazem na inovace. Je známá svou německou precizností, moderním designem a technologiemi, které usnadňují každodenní život.
Spotřebiče AEG jsou navrženy pro náročnější zákazníky, kteří hledají spolehlivost, vysoký výkon a chytré funkce. Značka se zaměřuje na efektivitu, úsporu energie i maximální péči o potraviny a prádlo, což z ní dělá ideální volbu pro moderní domácnosti.
AEG je synonymem kvality, elegance a technologického pokroku v každém detailu.


