AEG Varná deska sklokeramická 3000 Radiant Hob Timer ORN64A02XB - model ORN64A02XB
Kód: 949 493 078Detailní popis produktu
Profesionální výsledek s prostornou varnou plochou
Větší plocha této varné desky poskytuje spoustu místa pro vaření na profesionální úrovni, obzvlášť když potřebujete používat větší, specializované pánve.
Rozšiřte si možnosti vaření
Tato velká varná deska má jak rozšiřitelnou zónu, tak oválnou víceúčelovou zónu, takže na ní můžete používat pánev jakékoli velikosti nebo tvaru.
Už žádné zbytečné čekání, pusťte se do vaření ihned
Neztrácejte čas, raději ho maximálně zužitkujte díky funkci Automax. Ta varnou desku mimořádně rychle zahřeje, abyste se mohli hned pustit do vaření.
Mějte přehled o době vaření
Časovač nastavitelný až na 99 minut spolehlivě ohlídá dobu vaření. Když varnou desku právě nepoužíváte, můžete časovač využít také jako minutku.
Účinná pojistka vždy odolá nenechavým prstíkům
Dětská bezpečnostní pojistka se postará o to, aby se vašim ratolestem nepodařilo varnou desku zapnout – náhodou, ani ze zvědavosti.
Ještě více flexibility při vaření
Funkce Stop&Go dodá vašemu vaření více flexibility. Stačí ji aktivovat a proces přípravy pokrmu se na krátkou dobu zcela zastaví.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 7333394152257 |
| Barva: | černá |
| Čistá hmotnost (kg): | 7.4 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1,5 |
| EAN kód produktu: | 7333394152257 |
| Hloubka výřezu (mm): | 490 |
| Instalace: | Vestavná |
| Kontrolní funkce: | akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, ukazatel času, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO |
| Levá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, dvojokruhová |
| Levá přední zóna - ovládání: | dotykový senzor - Touch Control |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 750/2200W/120/210mm |
| Levá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá zadní zóna - ovládání: | dotykový senzor - Touch Control |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Materiál ovládacího panelu: | není k dispozici |
| Materiál rámečku: | Nerez |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V/400V2N |
| Pravá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá přední zóna - ovládání: | dotykový senzor - Touch Control |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním, dvojokruhová |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | dotykový senzor - Touch Control |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 700/1700W/120/180mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 38x560x490 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Sklokeramický |
| Typ rámečku: | Super Flat XL Frame |
| Typ výrobku: | elektrická varná deska |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka AEG patří mezi prémiové výrobce domácích spotřebičů s dlouholetou tradicí a důrazem na inovace. Je známá svou německou precizností, moderním designem a technologiemi, které usnadňují každodenní život.
Spotřebiče AEG jsou navrženy pro náročnější zákazníky, kteří hledají spolehlivost, vysoký výkon a chytré funkce. Značka se zaměřuje na efektivitu, úsporu energie i maximální péči o potraviny a prádlo, což z ní dělá ideální volbu pro moderní domácnosti.
AEG je synonymem kvality, elegance a technologického pokroku v každém detailu.


