AEG Varná deska plynová 7000 Step Power HKB75423NL - model HKB75423NL
Kód: 949 631 051Detailní popis produktu
Hořák se svislým plamenem vám ušetří až 20 % plynu
Matně černé hořáky se dají mýt v myčce nádobí a díky rychlejšímu zahřívání vám ušetří až 20 % energie. Přesnější hořák se svislým plamenem pro vyšší efektivitu zahřívá pouze pánev, kterou používáte.
UŠETŘETE AŽ 20 % NA PLYNU S VERTIKÁLNÍM HOŘÁKEM
Naše účinná plynová varná deska s vertikálním plamenem vám ušetří až 20 % energie, ať už vaříte vodu na těstoviny nebo připravujete jídlo ve woku. A pro stejně efektivní čištění stačí hořák mýt v myčce nádobí.
Matně černá krása
Tato varná deska s elegantně matně černým povrchem je vyrobená z temperovaného skla, na kterém neulpívají otisky prstů a snadno se čistí. Varná deska v kombinaci s dokonale sladěným odsavačem par dotváří moderní, nadčasový dojem z kuchyňské sestavy.
Funkce StepPower pro kontrolu plamene. Přináší přesný ohřev
Funkce StepPower umožňuje přesnou kontrolu ohřevu na vaší varné desce. A vy si tak můžete připravovat lahodné pokrmy. Ohřev, jehož intenzitu lze nastavit od 1 do 9, nabízí vždy spolehlivé výsledky vaření.
Výkonný hořák se vám postará o skutečný žár
S výkonným hořákem dosáhnete výraznější chuti svých pokrmů. Ultrarychlý hořák s výkonem 4 kW je konstruovaný pro prudké opékání masa nebo přípravu dokonale orestované, mimořádně chutné zeleniny.
Stabilní vaření na litinových mřížkách pod nádoby
S litinovými mřížkami pod nádoby vás v kuchyni nic nevykolejí. Mají modulární provedení s několika samostatnými díly, takže jejich sestavování i čištění už nemůže být jednodušší. A dají se mýt v myčce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 7333394137773 |
| Barva: | Textural Matt Black |
| Čistá hmotnost (kg): | 15.3 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| EAN kód produktu: | 7333394137773 |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| Instalace: | Vestavná |
| Levá přední zóna: | Vertical flame, střední hořák |
| Levá přední zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Levá zadní zóna: | střední hořák, Vertical Flame |
| Levá zadní zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| ovládání: | Knofílky 9 Steps Power |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Vertical flame |
| Pravá přední zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/63mm |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák, Vertical flame |
| Pravá zadní zóna - ovládání: | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/78mm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 40x560x480 |
| Radius výřezu (mm): | 10 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Typ ohřevu desky: | Plyn na sklokeramické desce |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka AEG patří mezi prémiové výrobce domácích spotřebičů s dlouholetou tradicí a důrazem na inovace. Je známá svou německou precizností, moderním designem a technologiemi, které usnadňují každodenní život.
Spotřebiče AEG jsou navrženy pro náročnější zákazníky, kteří hledají spolehlivost, vysoký výkon a chytré funkce. Značka se zaměřuje na efektivitu, úsporu energie i maximální péči o potraviny a prádlo, což z ní dělá ideální volbu pro moderní domácnosti.
AEG je synonymem kvality, elegance a technologického pokroku v každém detailu.


